Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért akarnak csak szexet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért akarnak csak szexet tőlem az idősebb pasik, mert buta vagyok?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, és általában olyan 25 körüli pasikkal szoktam randizni, de egyik sem akart még komoly kapcsolatot... (Pedig azt keresnek, csak velem nem tudták elképzelni.)


Viszont a korombeli srácok közül már többen is érdeklődtek irántam komolyabban, jelenleg egy olyan sráccal beszélek, aki még csak tegnap lett 20 éves. És a vicc az, hogy velük érzem igazán jól magamat. Mert van témánk, bármilyen baromságról eltudunk dumálni, van humoruk, és nem érzem azt mellettük, hogy érett nőként kellene viselkednem, hogy komolyan vegyenek...


Ennek az lehet az oka, hogy az idősebb srácok nem találnak elég értelmesnek? Vagy ha nem, akkor mi?


2016. okt. 10. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Fogalmam sincs hogy másoknak mi az érett, de pl az én kedves exem 21 éves létére egész nap a VH1-et nézte meg meséket. Nálam az ilyesmi már az éretlen részbe kerül ha nem társul mellé egy normális világnézet. Viszont ha ezekkel a srácokkal érzed jól magad, akkor miért zavar az hogy az idősebbek nem vesznek komolyan? Ha nem is akarsz az lenni akkor nem mindegy? :)

2016. okt. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Talán nem tartanak elég háziasnak. Főzni tudsz? mosás, takarítás stb. Az idősebb pasik szokták emiatt szortírozni a lányokat. De valószínű hogy éretlennek tartanak. Ezzel nincs semmi gond, mindenki a saját tempójában fejlődik. Randizz korodbeliekkel és akkor te sem fogod azt érezni hogy állandóan meg kell felelned valakinek és ezáltal a kapcsolat is jobb lesz.
2016. okt. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez nem kortól függ. Személyiség, érettség, érdeklődési kör, stb.

Én 32 éves férfi vagyok, és az a nő, akivel jelenleg a legjobban tudom érezni magam, egy éppen 20 éves kolláganőm. Mikor beszélgetünk, észre sem venni a korkülönbsgéet, olyan érett, norámlis a gondolkodása és hozzáállása a dolgohoz.

Ismerek olyan késő harmincasokat, akikkel ezredannyi közösséget sem tudnék vállalni az értelmi szintjük, érzelemviláguk és egész egyéniségük miatt, mint ezzel a 20 éves hölggyel. :)

2016. okt. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Barátnőm 19 éves, én 24 vagyok. Imádom őt és nagyon jól megértjük egymást.
2016. okt. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül butának tartanak... inkább az lehet, hogy még nem vagy elég érett ahhoz, hogy párkapcsolatban el tudjanak képzelni (azért hiába 4-5 év, ebben a korban a 20éves még lazán fősulira jár, a 25 éves meg már dolgozik, magát tartja el... egyszerűen a fiatalabbnak nincs annyi tapasztalata az életből)... de elég szép vagy egy estére.


Vagy csak rosszul válogattál eddig.

2016. okt. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Maradj nyugodtan a saját korosztályodnál, az idősebbek csak azért vannak veled, mert a velük egykorúakat már nem tudják hülyíteni, téged meg nagyobb eséllyel igen.
2016. okt. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Édesapám is csak hülyítette 29 évesen a 22 éves édesanyám, akit elvett feleségül ennyi idősen, aztán már együtt vannak egy jó 25 éve azóta is 3 gyerekkel a hátuk mögött.
2016. okt. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

akkor vagy buta, ha belemész a szexbe


ők is buták, mert ösztönlények ahelyett, hogy gondolkodnának.

2016. okt. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!