Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagos ill. ronda pasik! Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos ill. ronda pasik! Ha véletlenül összenéztek egy csajjal, ne adj Isten egy pillanatig szemeztek vele, akkor milyen érzések kavarognak bennetek?

Figyelt kérdés
Nem egyszer fordult már elő, hogy rövid időn belül több csajjal is összenéztem. Nem nevezném szemezésnek, de nem is egy közönyös pillantás volt, hanem tényleg "éreztem" a tekintetét és utána sejtelmesen (talán megszeppenve) lesütötte a szemét. Sokszor belegondolok, hogy de jó lenne tudni, vajon mit gondol abban a pillanatban. Vajon csúnyának esetleg jóképűnek tart (magamat nem tartom csúnyának) vagy esetleg a kicsit "üveges" zöld szemem vonzotta a tekintetét. Ilyenkor legszívesebben odamennék és konkrétan megkérdezném tőle, de természetesen ez roppant kínos lenne. Hasonló szituációkban nektek mi a reakciótok és mit éreztek abban a pillanatban?

2016. okt. 12. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát aranyapám tele van ellentmondásokkal amit írsz...

Nem tartod magad rondának viszont többnyire azokat kérdezed

Ezt úgy tudod kiküszöbölni ha leszólítod és elkezdesz vele beszélgetni

2016. okt. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Bennem semmilyen érzés nem kavarog, legfeljebb az ebédem félig megemésztett formában, de abban biztos vagyok, hogy rád a szemüregedbe illesztett zöld üveggolyó miatt gerjednek a lányok, nők, asszonyok.
2016. okt. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

1.Biztos van barátja

2.Ez is rondának tart

3.Bazzeg de kövér vagyok

4.Mivel kicsi a szemem úgyse látja hogy merre nézek, még azt is hiheti, hogy csukva van (köszi tatár köbüknagypapa)

5.Tuti rondának tartja a szemem, mert fekete

6.0 arcmimimikám miatt úgyis beszopom

7.Ez se volt olyan mint 14 évesen szemezni az akkori 8 évig tartó "crush"-om során

2016. okt. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jó érzés szemezni velük nyilván, de a legtöbb nő nem szereti ezt, inkább ha észreveszi, hogy nézed, azért néz, hogy miért nézed.
2016. okt. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Leegtöbb nem szereti... Akkor hogyan is kellene ismerkedni "élőben"? Az ilyen flörtöket nem szeretik, sima szóban "gáz", akkor mégis hogy?
2016. okt. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem szoktam szemezni, nem tulajdonítok neki jelentőséget, nem keltene bennem mást, mint elérhetetlen vágyakat talán. Egy jó beszélgetés már más, abból következhet ez-az
2016. okt. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az, hogy ezer százalék, hogy azért bámul, mert annyira rondának talál, és ettől mindig baromi rossz kedvem lesz. Pár hete egy csaj a metrón már felszállás előtt kinézett magának, leült mellém, és úgy bámult majdnem végig. Olyan rossz kedvem lett tőle, hogy totál dekoncentrált lettem a vezetési órán, amire mentem épp. A csaj igencsak szép volt, szóval biztos nem azért nézett, mert tetszettem volna.


25/F

2016. okt. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne nézzé máááá. Miiit bámúúúúsz? :D
2016. okt. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

hát, nem tudom, én ha unatkozom, gyakran nézem az embereket, férfit/nőt/fiatalt/időset, és van amikor pont akkor néznek vissza :D nem igazán szoktam semmire gondolni, max arra, hogy "basszus, remélem nem hiszik hogy valami megszállott kukkoló vagyok". ha valaki szimplán csúnya, hacsak nincs valami elképesztően érdekes dolog (pl méteres szőrös anyajegy) rajta, nem fogom csak azért nézni, mert nem a legszebb. azon meg végképp nem agyalok, hogy valaki nem szép. és szerintem ezzel a legtöbb ember így van.


szóval aki azon parázik, hogy azért nézik, mert csunyi...nyugi, nem azért. vagy bambulós 'embernézegetős' az illető, mint én, vagy tetszik neki. sokszor nem a tipikus szépfiúk tetszenek meg külsőre, bennük nincs semmi érdekes :)


elèg szomorú, hogy több magát nem jóképűnek tartó srácban ilyen negatív gondolatok játszódnak le, ha egy lány rájuk néz :/

2016. okt. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen sajnos ez van utolsó. Bár nekem nem is igen lehet a szemembe nézni (és nem azért mert kancsal vagyok). :D mindig olyan ponton a tekintetem ahonnan nem nézhet vissza senki :D
2016. okt. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!