Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok tanulni, mert állandóan a nőkre gondolok. What?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy nincs és nem is volt soha párkapcsolatom, szűz vagyok. Most elkezdtem az egyetemre járni levelezőn, de baromira nem tudok itthon tanulni, mert, ha egyszer beleméllyülök a tanulásba úgy igazán, akkor "megszűnik a külvilág". Ez nagyon fucsán hangozhat, talán nem is úgy működik az agyam, mint a többi embernek. Az van, hogy az érzelmi (emberi) oldalamat csak a tudományos (tanulós) énem rovására tudom kifejezésre juttatni és fordítva. Úgy, mint egy villanykapcsoló: vagy ez; vagy az. Viszont ezt a kapcsolót azért nem tudom állandóan le-fel kapcsolgatni, mert nagyon nehéz és feszültséget okoz bennem (szorongás): Szóval, most nagyon banálisan fogalmazva az a kérdés van bennem, hogy tanuljak; vagy próbáljak kapcsolatot létesíteni egy lánnyal. 20f

2016. okt. 17. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Tanuljál!!!
2016. okt. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

iskolába jársz, tehát első a tanulás, amikor tanulni kell, egyébként pedig mi a fenének jársz oda, ha nem azért, hogy tanulj és a végén lediplomázz és legyen egy szupi állásod?


ha van szabadidőd, akkor lazíts és akkor ismerkedj


fősulin a gyakszi óránkon kívül úgyis csak vizsgaidőszakra kell tanulni, közben meg simán lehet ismerkedni

2016. okt. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem én, amit írtok, de más is van itt még: depresszió. Gyógyszert szedek rá meg pszichiáterhez járok, mivel nagyon nehéz gyerekkorom volt, de ezen igyekszek túl lenni. Meg én nekem nagyon nagy érzelmi és szeretetigényem van, néha szinte olyan, mint az éhség, vagy a szomjúság. Én nem tudom önzően azt mondani magamnak, hogy KARRIER és kész. Úgy érzem, hogy egyedül ez a szó, hogy karrier teljesen értelmét veszti.
2016. okt. 17. 19:37
 4/8 A kérdező kommentje:
Meg volt egy pár betegségem, amik nagyon sok kellemetlenséget okoztak meg egy csomó minden, ami annyira kiéheztetett érzelmileg, hogy már rohadtul nem érdekel az egzisztenciám meg a pályafutásom. Tojok rá csak legyen egy társam az életben.
2016. okt. 17. 19:54
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Egy közelgő világháború előestéjén inkább ezeket tanuld: vadászat, célbalövés, rejtjelek megfejtése, lopakodás, lopás.
2016. okt. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

a gyógyszerek jobb ha már most leteszed, mert:


1. ettől nem fog megoldódni a gondod, ha begyógyszerezed magad

2. a gyógyszer függőséget okoz

3. kiadsz érte egy vagyont és még csak nem is használ

4. ha használ is, csak azért használ, mert HISZEL BENNE, ergó placebo az egész, és csak a hited az, ami miatt jobban érzed magad


Addig, amíg magadat nem teszed rendbe lelkiekben, addig FELEJTSD EL NAGY ÍVBEN A CSAJOZÁST!

Addig úgysem leszel boldog, amíg magadat emészted, a múlton rágódsz, és legalább százféle problémád van, ami megoldásra vár.


Ajánlom figyelmedbe Csernus Imre a Férfi és a Nő című hangoskönyveket a youtube-on.

Továbbá: Louise L. Hay hanganyagjait, Szabó Péter motiváció előadó videóit, Brian Tracy - Főnix szemináriuma előadását a youtube-on.


Magaddal foglalkozz és amikor te rendben vagy, na, akkor már jöhet a következő fázis!

2016. okt. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

#6


Kár, hogy az ilyesmi nem, vagy csak látszólag gyógyítható.

2016. okt. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszaitokat! Gondolkozom rajtuk.
2016. okt. 17. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!