Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért keresnek maguknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért keresnek maguknál fiatalabb hapsikat a társkereső oldalakon, ha nem gondolják komolyan az egészet?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem már, hogy a társkereső oldalakon szinte minden nő a saját életkoránál egy pár évvel fiatalabb korosztályt ad meg a keresett partner adatainál. (keresett férfi adatai) Miért írnak ilyeneket a nők, ha szinte minden nő saját magánál magasabb, gazdagabb, szebb, okosabb(iskolázottabb) hapsikat keres?

(Hogy néz ki egymás mellett pl.: 35 éves férfi és egy 43 éves nő?)



2016. okt. 18. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

"(Hogy néz ki egymás mellett pl.: 35 éves férfi és egy 43 éves nő?)"


Van a baráti körömben olyan 46 éves nő, akinek a párja 35 éves. Jól néznek ki egymás mellett és a kapcsolatuk is jó.

2016. okt. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%

Mert a nőknek is van gógyijuk. Kinézet és egzisztencia terén egy 35-40-es pasi áll általában a legjobban. Ha alatta van, nincs egzisztencia, fölötte pedig már nem olyan vonzó általában.

Ennyi. 18 évesen is ezt szerettem, valszeg 50 évesen is ezt fogom.

Pasik is ugyanilyenek, csak őnekik más korosztály a tuti befutó.

2016. okt. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
Társkeresőzöl. Ennyit is érsz!
2016. okt. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akik normális, értelmes választ küldtek, azoknak köszönöm szépen!
2016. okt. 18. 15:44
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem társkeresőzöm, hanem ott is szétnéztem, hogy tapasztalatot gyűjtsek. Ott is van mindenféle ember, ugyanúgy, mint (itt)mindenhol. Ott is van, aki tud normálisan szólni a másikhoz és van, aki nem.
2016. okt. 18. 15:49
 6/8 A kérdező kommentje:

Sajnos a családomban is van egy olyan személy, aki abban leli az örömét, ha "kekeckedhet" a másikkal. Arra nem képes, hogy okosat mondjon az embernek, de hogy hülyeségekkel traktálja a másikat arra tökéletesen megfelel. Nem tudunk mit tenni el kell fogadni őket is. Szerintem akinek ilyen a természete, annak saját magával a legnehezebb kijönnie. Majd nagyon-nagyon sok idő elteltével be fogja látni, hogy nagyon helytelen a magatartása, de addig még sok haragost, ellenséget, fog szerezni magának, és nagyon sok buktatón kell neki keresztülmennie.

(Egyébként itt a gyakorin is kb. fele-fele arányban van a normális válaszok és a kekeckedők száma.)

2016. okt. 18. 16:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Muszájbol. Én meg azt teszem fel kérdésnek manapság, hogy hogy a Rákba lehet egy férfi boldog egy olyan nő mellett, aki valójában sokkal többre vágyik, mint amit ad az adott férfi, s a nő csak megjátsza hazugsággal hogy szereti?. Költői kérdés.
2016. okt. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha vagy egy ideje egy nővel, és megcsodálja egy pl másik ismerős férfinak a mittudom én szobájának a szinét, vagy a kocsijának a szinét, és azt mondja hogy hüü de szép szine van. Az annyit jelent hogy húú de le cumizná, biztos van pénze.:)
2016. okt. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!