Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, milyen képre (netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, milyen képre (netes tárkeri) mondjátok, hogy ez szép, ha komoly kapcs-t kerestek és a nő szép?

Figyelt kérdés

a neten nem is írnak, az életen viszont mindig "bepróbálkoznak" nálam, de sajna olyanok, akik házasok, vagy rondák, vagy stb. Így a neten ismerkedem inkább mert lehet szűrni. De ott meg nem válaszolnak, stb, ebből gondolom, hogy valami ütősebb kép kellene, viszont nem szexuális tartalmút akarok feltenni, hogy ne értsék félre.


Szóval ha van egy relatíve szép nő, pl milyen ruhában, háttérrel, pózban a legelőnyösebb, vagy csak profilkép inkább, ami megfog benne?


2016. okt. 23. 08:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne hazugságként add el magad, nem vagy te "TV shopos" áru.. egyszerűen add magad: rád jellemző ruhában, rád jellemzőhelyszínen, rád jellemző módon.
2016. okt. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem a szépet keresem, hanem elsősorban, hogy szimpatikus legyen. Szép nővel tele van a padlás. Illetve aki annak hiszi magát.

Mosolygós fotó, lehetőleg ne egy hawai szigetek-i háttérrel, ahol nyaraltál, egyszerű ruhában.

2016. okt. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én pl. szeretem, ha egy lánynak hosszú a haja, egész alakos kép van róla fent, és van benne valami aranyos-kedves kisugárzás. 30/F/szingli csak nekem meg nemnagyon válaszolnak...
2016. okt. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez vicces, hogy az láthatóan fel se merült benned, hogy talán nem a képen kéne változtatni, hanem az adatlap többi részén csiszolni.

Ebből eléggé az sejlik, hogy valószínűleg te is azok közé tartozol, akiknek max 15 perc alatt összedobott ótvar gagyi és 12 egy tucat adatlapja van.


Én meg pl. alapból rá nem írok olyanra (és gondolom a komoly kapcsolatot keresők között ezzel nem vagyok egyedül), aki nem volt képes rendes adatlapot összerakni, szóval ez is lehet egy ok.

2016. okt. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A nők nagy része szép, normális viszont csak elvétve akad. Annak írok, akinél megvan az esély, hogy normális. Üres profil, amin csak képek vannak, alapból bukta. Helyesírási hibákkal teletűzdelt profil szintén.
2016. okt. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!