Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha szerelmes vagyok az osztálytársamba, de ő nem viszonozza?

Figyelt kérdés
Tudja és hallani sem akar róla, megmondta , hogy nem lehet köztünk semmi. Már beszélgetni sem akar velem, nagy ívben elkerül. Nagyon rosszul esik. Mintha ezer tűvel szúrnák belülről a gyomromat. Nap mint nap látom ott van az orrom előtt de le se szar engem, még köszönni se köszön, nekem meg úgy kell tennem, mintha minden rendben lenne, ami minden energiámat és életerőmet elveszi. Nyáron végzünk, de addig nem bírom ki. Mit csináljak? Ezt nem bírom? Ha egyáltalán nem látnám, túl tudnám tenni magam rajta, de így lehetetlen. Vagy ha legalább egy beszélőviszony lenne köztünk akkor könnyebben el tudnám fogadni. Annyira szeretnék mások felé nyitni, de képtelenség így, hogy őt látnom kell.
2016. nov. 2. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbálj meg vele beszélni, hogy elfogadod a döntését és a baráti viszonnyal is megelégszel. De akkor tényleg erőt kell venned magadon. :)
2016. nov. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%

"Felnőtt" kapcsolatok katergória, tényleg?


Szerintem nem.

2016. nov. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló gimiben. Sajnos végzés után sem lesz jobb. Tekintsd levegőnek! Vagy azért néz téged semmibe, mert valóban nem érdekled vagy azért, mert büntetni akar. Én az elsőre gondolok inkább. Viszont az tuti, hogy nem érinted érzelmileg, tehát csak magadat bünteted, ha rágódsz rajta.
2016. nov. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!