Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire számít hátránynak ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít hátránynak ha ilyen problémám van? 19/L

Figyelt kérdés
Sajnos olyan problémám van, hogy szőrösebb vagyok a kelleténél..Teszek róla, hogy ne legyen ilyen, de várni kell egy bizonyos hosszig.. Mennyire lehet ez zavaró egy párkapcsolatban? Undorító és szakítóok? Nem szeretem magam, pedig ezen kívül teljesen normális, átlagos lány vagyok, de emiatt nincs önbizalmam.
2016. nov. 3. 21:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Részemről nem téma, hülyeség ezen izgulni.
2016. nov. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg pigmenthiányom van. Jelenleg ugyan szingli vagyok, de eddig egyetlen kapcsolatomnál sem ez volt a szakítás oka. Szóval ha normális párt találsz akkor ez egyáltalán nem probléma. Vannak ennél nagyobb gondok is. ;)
2016. nov. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Fogadd el magad ilyennek, erre kár rágörcsölni!

Szeresd magad!


A párod, aki úgy fogad el téged ahogy vagy, pont lefogja sz..rni, hogy egy picivel több szőr van rajtad!

2016. nov. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is vannak testi hibáim. Te elfogadnád az enyémet ha szeretnél?


Na pont így vagyunk vele mi férfiak is.

2016. nov. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%
Ugyan, ez nem probléma, ha meg van a vonzalom a lány iránt. A vonzalmat pedig nálam inkább intellektus váltja ki, mint küllem. Jó, vnatkoztassunk el azoktól az esetektől, amikor könnyebb átugrani, mint megkerülni a hölgyet. Na, érted...:D
2016. nov. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%
Nem probléma, erről nem tehetsz. Ha megszeretem a lányt, ez nem válóok. Volt már szőrösebb barátnőm, ugyanolyan gyönyörűnek láttam. (Nekem egyébként valamiért tetszenek az önbizalomhiányos lányok, ez valami perverzióm lehet. :D)
2016. nov. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
66%
Sosem értettem, miért kell lepontozni valakit, aki őszintén véleményt nyilvánít és az nem sértő, de legyen meg a boldogságotok. :)
2016. nov. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Gyantáztasd, igényességet fog adni.
2016. nov. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
35%

"Nekem egyébként valamiért tetszenek az önbizalomhiányos lányok, ez valami perverzióm lehet"

---

Ez nem perverzió és no offense, de egyszerűen csak a gyenge jellemedből adódóan egyedül csak rajtuk tudsz uralkodni és előttük van igazán önbizalmat és érezheted magadat férfinak.

2016. nov. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Úgy látom,hogy talán még van esélyem hogy ne egyedül öregedjek meg. Bár mindenki ennyire pozitívan állna ehhez.. Kíváncsi vagyok még mások véleményére is.
2016. nov. 3. 22:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!