Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi idő kell sokszor egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő kell sokszor egy olyan kapcsolat lezárásához fejben, ahol az ember fülig szerelmes volt, de a másiknak csak szexre kellett?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok, kissé érzékeny. Voltak már korábban kapcsolataim, 2-3 év hosszúak. 1 hónap után mindig túl voltam legrosszabb esetben is rajtuk. Főleg, hogy már nem volt szerelem, akkor hamarabb is. De most nem megy, félek pszichológus kell. A kapcsolat rövid volt a lánnyal, csak bő két hónapos. Én totál belezúgtam, ő nem, csak szexre kellettem neki. Kidobott. Ez megy 2 hónapja, azóta is zakkant vagyok, munkahelyemre is úgy járok, mint egy ,,zombi". Hiába volt nagyon rövid, én pont másfél hónap után lettem szerelmes, amit ő kettétört. Azóta nem vagyok önmagam. Volt valaki így, hogy nagyon sok idő kellett a feldolgozáshoz?
2016. nov. 14. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Oh, bocs, segíteni nem tudok, csak szeretném kifejezni, hogy nagyon-nagyon sajnálom. :-(. 33 N
2016. nov. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Volt párom is mondta, hogy 2 hónapos kapcsolat után ilyennek lenni fura. De ő könnyebben beszél, neki nem volt szerelem. Előzőleg a 1.5-2 és 3 éves kapcsolatom után szakítás alig viselt meg, volt hogy már kiégtünk egymás mellől, akkor végképp nem. Most viszont kettétörtek bennem valamit. Egy 8 évvel fiatalabb nő tette ezt.
2016. nov. 14. 17:21
 3/10 anonim ***** válasza:

1x voltam hasonlóan én is, és az volt a baj nálam is , hogy oltárira beleszerettem abba a nőbe, de ő belém feleannyira sem....jó sz**ar volt...


Elég rosszul telt minden napom miután vége lett. Isten igazábol idővel könnyebb lett, de végül akkro lett sokkal könnyebb mikor megismertem mást.

2016. nov. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, jó lenne megismerni mást. Azóta volt 3 randim, de nem szabadna nekem még randizni, mert kínkeservesek lettek. Minden nőben őt keresem, nem találom. Így nem akarok sosem 2. randit. Nehéz lesz ennyire tökéletes nőt találnom, úgy éreztem ő az igazi. 30 F.
2016. nov. 14. 17:23
 5/10 anonim ***** válasza:
Volt egy hasonló esetem. A nő nagyon jól játszott és beleestem. Végül kiderült, csak azért kellettem, hogy féltékennyé tegyen mást. Mikor kiderült, roncsra hajtottam a kocsim. Majd csajozás ezerrel. Utólag is sajnálom azokat nőket, akik akkor az utamba kerültek. Végül, jött egy, aki mindent feledtetett.
2016. nov. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az a legszörnyűbb, hogy néha még mindig látom (egy munkahely, de ez nagy cég, heti 2 szer összefutunk ott), de nem beszélhetek vele, mert mondta, hogy feljelent, ha zaklatom, vagy beszélni merek vele. Én meg azt nem teszem meg. Így messziről nézem, hogy mosolyog más férfiakkal.
2016. nov. 14. 17:31
 7/10 anonim ***** válasza:

Mégis mi alapján mond ilyet, hogy ha beszélni mersz vele, akkor feljelent? Tettél ezért valamit?


Amúgy hagyd a fenébe. Sok időbe fog telni, de megéri várni, közben foglald el magad valami szabadidős tevékenységgel. Ha meg ennyire nem tudod elviselni, hogy egy helyen dolgoztok, válts munkahelyet. Randizni meg akkor érdemes, mikor úgy érzed, készen állsz rá. Az sem szép dolog, hogy még mást szeretsz, és ezekben a lányokban, akik esetleg komolyan gondolnák veled, reményt keltesz.


Amúgy meg a nők többsége (főleg ez, akinek csak szexre kellettél), egy vicc. Mindenféle lelkiismeret nélkül játszadoznak a pasikkal, aztán meg csodálkoznak, hogy nem találnak normális férfit. Ők tesznek minket olyanná, amilyenné: a sok csalódás után vagy frusztrált, lelki sérült ember lesz a végkimenetel, vagy a másik végletként a nőket semmibe vevő, csak szexet akaró macsó.

2016. nov. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

hogy ha beszélni mersz vele, akkor feljelent?


Izé, marha kedves ez a nő. Te most valami kábulat alatt vagy, azért én soha az életben nem mondanék ilyet egy embernek, csak ha már tettlegesen, vagy nagyon-nagyon aktívan zaklatna. Gondolom ilyet nem tettél, ugye?


Hát, ha ő lenne a nagy ő, azért tán csak kedves lenne legalább? Ne viccelj, gyere ki a fátyol alól, és láss tisztán: ez a nő kemény szívű, rideg, és önző, nem pedig az igazi, a nagy ő. Mire lenne jó ez?

2016. nov. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Csak írkáltam neki heti 1-2 szer, hogy hiányzik, bocsásson meg (persze hülye vagyok, mert nem én társkeresőztem a kapcsolat alatt, nem én néztem félre). Ez neki zaklatás. De semmi olyan nem volt.
2016. nov. 14. 18:52
 10/10 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=WdklfFguuYw


Hallgasd meg! Amúgy, ha alapból nem ábrándultál ki belőle a feljelentős fenyegetése alapján, (én biztos kiábrándultam volna) akkor lehet ez fél év is, ha még akkor sem felejted el, akkor csak az segít, ha találkozol egy legalább olyan kaliberű nővel, mint ő. (számodra olyan kaliberű, aki akkora hatással lesz rád)


Mit ettél rajta? Ilyen szép volt, vagy mi?

2016. nov. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!