Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Semmilyen szexuális tapasztala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmilyen szexuális tapasztalatom sincs, mivel valahogy kínosnak tartom az emberi szükségleteket. Valakinek ismerős a helyzet?

Figyelt kérdés
Mindig magamnak való gyerek voltam, sokat olvastam, idealizáltam mindent és mindenkit. Magamat is nehezen fogadom el, de barátom sem volt emiatt. Most viszont komolyan tetszik egy srác és nem szeretném hogy ezek a hülye gátlásaim befolyásoljanak. Valaki volt már ilyen helyzetben? Vélemény? Köszi a segítséget :) 21/N

2016. nov. 16. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Voltam. Úgy tudod kiiktatni a gátlásaid, ha legyőzöd a félelmed.
2016. nov. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Konkrétan melyik emberi szükségleteket tartod kínosnak?
2016. nov. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én pont ilyen vagyok kb...:)

a szex, az evés.... minden nehéz. eléggé.

23L

2016. nov. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Basszus.. velem dettó ez van. XDD
2017. dec. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 nagybotos ***** válasza:

Ha annyira rossz a helyzeted fordulj

PSZOTHERAPEUTÁHOZ. kEVÉS AZ EMPATIKUS, ÉS JÓL KÉPZETT, ÉS valóban eberi. hA KÉRED, EGY NŐT ISMEREK, AKI valódi, EMPÁTIÁVAL FORDUL FELÉD. ÉS ORVOSBÓL POSZTGRADUÁLIS KÉPZETTSÉGŰ. ANDORANDRAS@GMAIL.COM VAGYOK

2019. nov. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!