Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha szexuálisán túlfűtött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szexuálisán túlfűtött vagyok nemigen lesz normális, egészséges párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnék változni és változtatni ezen. 30f

2016. nov. 26. 23:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne? Keress hasonló étvágyú csajt.
2016. nov. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van egy csomó erős libidós hölgy is, miért ne lehetne normális kapcsolatod?


25L

2016. nov. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Ne akard az utcán megdugni, akármilyen túlfűtött is vagy... azt kevés nő tolerálja.
2016. nov. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem akarok senkit sem az utcán leteperni és a magamévá tenni, annyira azért nem vagyok túlfűtött, hogy ilyenre vetemedjek.:)

Vagyok annyira szemérmes, hogy ne tegyek ilyen közszemérem sértő dolgot, a szexuális túlfűtöttségből.(Nem izgat a szex nyilvános helyen.)


A "jó ízlés" határain belül vagyok egy kissé túlfűtött szexuálisan, ami azt jelenti nálam, hogy minden nap hálószobába, fürdőszobába vinném a partnert, akár többször is egy nap(akár napi 2-3 alkalom is). Szóval kicsit nagy az étvágyam.

Ehhez hogyan viszonyulnak a nők, nehezebb párkapcsolatot találni ilyen érvággyal?

2016. nov. 28. 18:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Így nincs is nehéz dolgod! :D Azt hittem, hogy túlfűtöttség alatt mindig, mindenhol és legalább napi 5-ször. Ha én találtam megfelelő csajt úgy, hogy én tényleg az utcán is akarom, te simán találhatsz.
2016. nov. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!