Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért baj, ha egy nő "túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha egy nő "túl sok" férfival fekszik le? Mikor a szex a nőknek is ugyanolyan jó érzés, mint a férfiaknak. Sajnáljátok a nőktől?

Figyelt kérdés

2016. nov. 30. 15:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Nekem nem baj! Szabad világban élünk ha neki jól esik miért ne csinálhatná? Ettől nem lesz kevesebb a szememben.
2016. nov. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
34%
Nekem sincs bajom az ilyen nőkkel. Annyi, hogy hosszútávra nem fog kelleni. Csak szexre viszont jók.
2016. nov. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%
Én nem sajnálom senkitől, csak olyannal nem tudom elképzelni, akit nem szeretek, ebből kifolyólag pedig olyan nőt keresek, aki szintén így érez, mert az ellentétek nem vonzzák egymást számomra.
2016. nov. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
28%
Egyetlen apró különbség, hogy míg egy férfinak ezer + 1 feltétellel kell szembenéznie (tökéletes külső, ellenállhatatlan sárm, határozottság, pénz, autó, baráti kör, kimaxolt szociális képességek és közeg, stb), hogy szexhez jusson, addig egy átlag nőnek annyira dolga van, hogy a kiválasztottnak szétrakja a lábát. Ergo míg a férfinak eljutni a szexig hatalmas teljesítmény és egyben dicsőség, addig egy nőnek semmiség. Így természetesen az "értékük" sem egyenlő, és sok mindenre lehet következtetni.
2016. nov. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
16%

Az unalomig mondogatott példát tudom csak én is mondani.

Egy kulcs ami minden lakatot kinyit, az egy király kulcs. Azonban egy lakat, amit minden kulcs kinyit, az egy rossz lakat.

Jobban belemenve a témába, személy szerint sértené a büszkeségemet ha az aktuális barátnőmön átment volna a fél város. Vitában úgyis felhoznám neki, és a fejéhez vágnám. Ezért nem is kezdenék vele.

2016. nov. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
14%

Én nem sajnálom, tényleg. Az én nézetem szerint, mindenki azt csinál, amit szeretne, addig a pontig, amíg nem árt vele másnak. Felőlem mindenki, mindenkivel úgy és annyit szexel, amennyit csak akar.

Viszont látok egy óriási különbséget. Ha egy férfi lefekszik 10 nővel, akkor lefeküdt 10 nővel és ennyi. Általában, ha egy nő lefekszik 10 férfival, akkor pár iránt érzelmeket is fog táplálni, csak nem fog működni a dolog. Nem véletlen, hogy egy csomó nő kiég 20-30 éves korában, míg férfiak közt alig van ilyen.

Egyszerűen a legtöbb nő érzelmesebb szexualitás terén, mint a legtöbb férfi.

2016. nov. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%

Kedves 5-ös, számomra pedig nem értékes egy olyan kulcs, ami minden toitoi wc-hez jó, hiszen a kincsesládákhoz nem gyártanak olyat, ami kompatibilis lenne ezekkel.

Nos, ez kb pont olyan gyermeteg, és idiótaság, mint amit te írtál.

Részemről is mindenki annyi ellenkező neművel fekszik le, amennyivel akar, maximum nem egymást keressük, mert mások az igényeink, prioritásaink. Ettől még nem ítélek el senkit, mindenkinek a magánügye. Persze, azért az ilyesmit nem árt előre tisztázni, mert az viszont rettenetesen undorító, ha valaki szexért becsapja a másikat.

2016. nov. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
52%
Engem hidegen hagy addig a dolog, amíg nem a partnerm fekszik le másokkal. :) Nagyon nem érdekel mások magánélete ilyen téren sem.
2016. nov. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
79%

Ez, egyáltalán nem baj. Annyi, az ilyen nőket, egy bizonyos réteg pasi, nem tud elképzelni hosszú távra.

Viszont, marad bőven, akiknek ezzel nincs semmi problémája.

Úgy döntesz, komoly kapcsit akarsz, lesz rá jelentkező.

2016. nov. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
35%

Én nem sajnálom tőlük, de tuti hogy egy ilyen nőt nem vennék feleségül. Férfi létemre sem akartam soha minél több nővel kipróbálni, sőt épp ellenkezőleg, én a minimumra törekszem. Úgyhogy ezt várnám el (és szerintem joggal) a páromtól is.

Ja és ha szerintetek teljesen természetes dolog 5, 10 vagy még több emberrel lefeküdni, akkor legyetek szívesek vállalni is majd ha egyszer rákérdez valaki.

2016. nov. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!