Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokan miért írják/mondják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért írják/mondják azt, hogy nekik az "átlagos lányok" tetszenek?

Figyelt kérdés

Elsősorban a megnevezéssel van problémám. Szerintem elég degradáló. Nézzük csak mik az átlagos szinonimái: középszerű, szürke, langyos stb.

Mégis ki az, aki valójában a középszerűre vágyik.

Félreértés ne essék, nem azt mondom, hogy mondjuk egy fiú/férfi csak topcsajra vágyhat, sőt...

Én inkább azt mondom, hogy mindegy hogy néz, vagy hogy milyen a lány, ha egyszer vonzó számunkra akár külsőleg akár belsőleg, nem mondhatjuk rá, hogy átlagos, vagy hogy középszerű, mert ő számunkra különleges.

Szóval szerintem egy a "nekem átlagos lány kell" duma bullshit. Sőt, hazugság.



2016. dec. 5. 11:37
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
*hogy néz ki
2016. dec. 5. 11:38
 2/30 anonim ***** válasza:
34%

Csak, mert szerinted degradáló, attól még másoknak nem.


Tudod, ha vannak nagyon szép lányok, szép lányok, [nem szereted ezt a szót] lányok, ronda lányok, akkor mégis milyen jelzővel különböztetnél meg egy lányt, aki a szép és ronda között van félúton?

2016. dec. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
50%
Köszönjük Emese, csak a nagy okoskodásban kihagytad a legfontosabbat: kétféle skála van. Van a mienk, meg van a "köz" skálája. Értelemszerűen alapvetően mindenki kiemelkedően jó társra vágyik, ám a saját skálája szerint értve, ami sok esetben nem esik egybe a köz skálájával. Amikor azt mondják, hogy átlagos, akkor az alatt azt értik, hogy nem kell a köz skálája szerint kiemelkedő tulajdonsággal rendelkeznie, hanem elég, ha csak a sajátja szerint. Sőt, lehet, hogy még aszerint sem kell, csak hát ugye, ha valakibe beleszeretünk, az már elég kiemelkedő dolog, és valami miatt magas szinten van azon a skálán.
2016. dec. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 Sunshinedoll ***** válasza:
56%
Az átlagos egyáltalán nem degradáló, legalábbis szerintem. Viszont a pasik tényleg sokszor annak használják "átlagos csaj", vagyis elmegy, de nem iylen kéne. A pasik nem átlagos nőket akarnak, hanem jó nőt. Ha annyi egydollárosom lenne, ahány átlagos vagy azon aluli pasi követeli meg a földöntúli szépséget a nőktől, elég pénzem lenne, hogy építsek egy rakétát, és az összes ilyen férfit belelőjem a Napba.
2016. dec. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
50%
Aki ezt írja, szerintem arra gondol, hogy nem kell hogy szép legyen, csak ne legyen ronda/igénytelen. Én nem érzem degradálónak.
2016. dec. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
"Az életben nincs rosszabb, mint átlagosnak lenni." - Amerikai szépség
2016. dec. 5. 12:02
 7/30 anonim ***** válasza:
95%

A csajok is ezt mondják, csak ők ugye értelemszerűen "átlagos pasi"-t. Sőt sokuk állítja, hogy a barátjuk is az, "de nekik nem".


Amúgy meg, ha ilyen szar filmekbő "tanulsz" mint az Amerikai Szépség akkor nincs miről beszélgetni.

2016. dec. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
6%
Az, hogy kinek mi a szép, teljesen relatív, szóval értelmetlen maga a fogalom: átlagos lány, és a kérdés is.
2016. dec. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Én sem tartom az átlagos kifejezés túl pozitívnak.

Kötve hiszem,hogy akár 1 férfi is átlagosra vágyna,maximum megelégszik azzal.

2016. dec. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

#9


Viszont itt kötelező ezt használni. Írd csak le egy kommentbe, hogy "nekem nem elég az átlagos". A 0% garantát és 3-4 reakció, hogy "de nagyképű vagy" meg "ezé nincs is senkidse, te önző bunkó szar"...


Vicces, mi?

2016. dec. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!