Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak itt olyan férfiak vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan férfiak vagy nők, akiknek a volt párjuk szakítás után (ő szakított veletek, hogy ti még éreztetek valamit-szerelmet a másik iránt) rögtön 1-2-3 héten belül már más férfival, nővel volt együtt kapcsolatban? Hegy esett ez nektek?

Figyelt kérdés
2016. dec. 9. 04:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindig rosszul esik,foleg ha nem en szakitok es mikor en meg javaba emesztem a dolgot o mar masvalakivel van,mint ha mi sem tortent volna.
2016. dec. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szinte mindig ez volt. Baromi szar érzés. Nem elég a masik elvesztése, de mé ott van a maró értelmetlen féltékenysé is.


36F

2016. dec. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hat, eleg sz@r erzes volt akkor. Most, igy 10 ev tavlatabol mar ugy latom, h jo, h szakitottunk.
2016. dec. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Régen történt már. Együttlaktunk az akkori barátommal, majd derült égből szakított, aznap már nem aludt "otthon". Rettentően fájt, a levelei közt megtaláltam,hogy amikor velem szakított és épp a másik szobában sírtam, ő már bőszen küldözgette a leveleket az új nőnek,hogy mennyire várja,hogy találkozzanak stb. Rá egy héttel láttam is őket együtt. Azt éreztem belehalok az egészbe. Ott akkor valami nagyon eltört bennem, ami évekig nem állt helyre.


A "kapcsolata" egyébként pár hét után véget ért, a nő csak hülyítette.

2016. dec. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

igen volt, aztan meg az volt hogy fel ev utan irt visza hogy o csak engem bir szeretni, visza akar jonni.


az utan hogy szakitas utan mindgyart lett neki valakije, a hulye sem engedne vissza.

2016. dec. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!