Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek mennyire fontos, hogy komoly kapcsolatotok legyen és családot alapítsatok?

Figyelt kérdés
Milyen idős korban éreztétek ennek jelentőségét?És milyen tulajdonságokkal rendelkezzen az a nő akivel ezeket elképzelitek(mennyire számít az előélete)?
2016. dec. 11. 08:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
25 evesen jottem ossze a jelenlegi felesegemmel, de ugy, hogy egyaltalan nem terveztem vele a hazassagot. 3 ev egyutt eles utan ugy ereztem, hogy meg kell kernem a kezet. nem kulso kenyszerbol, hanem azert, mert szeretem. Az eloelete egyaltalan nem szamitott, es a legfontosabb tulajdonsagai, amik megfogtak benne, az az, hogy nagyon szep, es baromi jo mellei vannak.
2016. dec. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Világ életemben azt szerettem volna, ha fiatalon leszek apuka. Ez már látom, hogy nem fog összejönni, de törekszem rá, hogy keressek magam mellé egy család centrikus lányt, aki szintén nem akarna várni 35 éves koráig a gyerekekkel. Egyébként emiatt kicsit csalódott is vagyok, mert hiába fogok nemsokára doktorálni egy erős egyetemen, a magánéletemnek köze nincs a kitűzött céljaimhoz, és ez mindenképpen csalódottsággal tölt el. 23/F
2016. dec. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
2es vagyok, annyit még hozzáteszek, hogy nem hazudok van egy bizonyos szám, (férfiakból) hogy ha erről tudok, akkor inkább nem. Lehet megvetni, de nincs akkora arcom, hogy elhiggyem azt, hogy 12 férfi nem volt neki jó az életében, én majd pont az leszek. Meg a nemrég történt megcsalások is kizáró okok nálam, az orgiákról nem beszélve. Igen, maradi vagyok, viszont ezt úgymond teljesítem én is. Nem vagyok nőcsábász, és sose csaltam meg senkit.
2016. dec. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3as: Hasonlóan gondolkodom én is.
2016. dec. 11. 09:18
 5/14 anonim ***** válasza:
Ma már nem nagyon...
2016. dec. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mivel sosem voltam az az ágyról-ágyra járó típus, ezért mindig komoly kapcsolatban gondolkodtam. Már tizenévesen sem volt célom minél több lányt megdönteni, és ez a mai napig nem változott. Bár jelenleg nincs senkim, volt már olyan, akivel már felmerült az eljegyzés és a gyerektervezés, persze hosszú együttélés után.

Ha mondani kellene egy kort, akkor már huszonéves korom elején arra törekedtem, hogy úgymond megtaláljam az igazit, akivel családot alapíthatok. Szóval számomra nagyon is fontos.

Az előélet csak minimálisan számít. Előző barátnőmnek is volt olyan dolga, ami lehet, hogy 1-2 férfit elriasztott volna, én mégis adtam neki esélyt, és 5 évig együtt is voltunk. Persze ha egy nő előttem minden héten más pasival fetrengene, akkor az már elég negatív előéletnek számítana. :)

A tulajdonságokat pedig napokig lehetne sorolni, vagy lehetne írni sablonokat. Adja önmagát az első találkozásokon, ne akarja megjátszani magát. Mindenkinek van olyan tulajdonsága, ami kevésbé vonzó, hisz senki sem tökéletes, de a lényeg a pozitív összkép.


30F

2016. dec. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Szergej55 ***** válasza:
Mindig is inkább ezt tartottam fontosnak, pedig nem vagyok valami marha öreg egyáltalán.
2016. dec. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

10es skálán 0.


Egyáltalán nem fontos! Gyereket nem akarok! Mire is akarnék? ilyen albérletárakba... 0 luxus nincs az életemben, nincs káros szenvedélyem, de így se jönnék ki egyedül a fizetésemből! Én meg nem fogom azt mondani a gyerekemnek, hogy nincs pénz erre, meg nincs pénz arra!


Amúgy is. Gyerekhez pár is kellene. Na az se lesz többet az is biztos!

2016. dec. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem szeretnék se megnősülni, se gyereket vállalni.

27F

2016. dec. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Általános iskolás korom óta kb. 20-22 éves koromig akartam gyereket, feleséget, családot. Most, 24 évesen már inkább nem. Nem látom értelmét a dolognak. Egyetlen pozitív példát sem láttam az ismerősi körömben a kapcsolatok közt és egy megbízható nőt sem. A barátnőim egy része idővel elviselhetetlenné vált a hisztik vagy féltékenységek miatt, a másik részükről kiderült, hogy nem lehet rájuk alapozni, mert nem megbízhatóak. Nem motivál az, hogy ha kikerülök az egyetemről, egyből másra költsem a pénzem, felépítsek egy családot, aztán 30-40 éves koromba lecseréljenek.

Ha esetleg mégis esélyt kapna valaki, annak azért tényleg jó tulajdonságokkal kell rendelkeznie. Legyen értelmileg és érzelmileg is fejlett. Legyen képes átgondolni a dolgokat, ne legyen egyszerű, mint a faék. Legyen nyitott és érdeklődő, de ne anyagias. Legyen megbízható, ne egy érzelmi alapú ösztönlény.

2016. dec. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!