Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet lányokkal ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet lányokkal ismerkedni ebben a helyzetben? 27/F

Figyelt kérdés

Nyáron lett vége egy hosszú kapcsolatomnak. Amikor a volt barátnőmet megismertem egyetemista voltam, más élethelyzet volt.


Most viszont el sem tudom képzelni, hogy hol és hogyan tudnék lányokkal ismerkedni. Egy Isten háta mögötti kis faluban lakom, egy kis városban dolgozom, ahol a munkahelyemen nincsenek fiatalok és kb ennyi. Néha eljárok bulizni a haverokkal, de ott én nem tudok/akarok ismerkedni.


Remélem valaki tud nekem tanácsolni valami okosat, hogy ilyen élethelyzetben mit lehetne kezdeni magammal.


2016. dec. 11. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez szinte lehetetlen, mert helyben nincs kínálat (kis falu). Marad a netes ismerkedés.
2016. dec. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
tényleg net. vagy a buli, ha személyességet jobban preferálod. Ott nekem is csak felszínes ismeretségek köttetek, de később elmélyülhetnek, meg megismersz embereket, új bulikba hívhatnak, stb...
2016. dec. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy emberek közé kellene járnom (nem feltétlen buliba mindig), de észrevettem, hogy ez nálam a nullához konvergál és nem is tudom, hogy mit kellene csinálnom.


Így tudom, hogy kegyetlen nehéz lesz, pedig lassan készen állnék egy kapcsolatra.


Beszélgettem neten is pár lánnyal, de a beszélgetésünk nem haladt sehova...

2016. dec. 11. 19:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Keress valami hobbit. Járj el uszodába, vagy edző terembe, ott tudsz ismerkedni. Azért mondom ezt, mert nálam is az a helyzet, mint nálad! :)
2016. dec. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!