Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az embereknek miért vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az embereknek miért vannak hatalmas igényeik párkapcsolat terén? Ezt úgy értem, hogy rengetegen nem ütik meg az általuk elvárt mércét. Ezek az emberek miért nem saját magukhoz hasonló párt akarnak?

Figyelt kérdés

pl:


buta,formátlan, átlagos vagy az alatt kinéző nő, akinek a személyiségében semmi extra nincs egy gazdag, adonisz, jó testű hercegről álmodozik.


alacsony, vékony, szintén buta, szegény, átlag alatti csávók itt rinyálnak, hogy ezek ellenére nekik csinos, ápolt, gyönyörű, okos barátnő kell.


És légyszi ne írjátok hogy túlzok, mert a való életben, ill. itt gyakorin is folyamatosan vannak ilyen kérdések, ahol leírják a jellegtelen, átlagos vagy az alatti tulajdonságaikat, és kérdezik hogy de ugye ettől még lehet a párjuk egy herceg/hercegnő?


Ezek az emberek miért ilyen buták? Miért nem saját maguk kategóriájában keresgélnek? Vagy ha az nekik nem elég, miért nem fejlesztik a személyiségüket olyanná, amilyenre vágynak mástól, akkor talán könnyebben menne olyan körökben az ismerkedés...



2016. dec. 11. 20:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
Nagyon jó megjelenésű srác vagyok, tök átlagról álmodozom. Most akkor mitől vannak nagy elvárásaim?
2016. dec. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
első, lehet hogy jól nézel ki, de eszed az nem sok van..... legalábbis szövegértelmezés terén..
2016. dec. 11. 20:46
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
A szépség, kedvesség nagyon szubjektív dolgok, mindenki számára mást jelent, az anyagi jólét megint csak ilyen. Valaki összetenné a két kezét, ha nettó háromszázezret keresne, ő lehetne a kiskirály a faluban, én meg alig jövök ki belőle. Mások az igényeink. Vágyakozni meg azért lehet...
2016. dec. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%

Első vagyok.

Amikor elfogynak az érvek, akkor jön a személyeskedés, ugye? :)

Gyakorlatilag magadat minősíted azzal is, hogy nem érted az én szövegemben az általánosítást. Mert hogy a tiedben is csak az van. Akkor ki nem tud értelmezni?

2016. dec. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
24%

Mert megtehetem.

Elmondanám, hogy lábfétises vagyok szal hiába a szép, kedves nő, ha csúnya lábfeje van.

Mentek már olyan nők a levesbe, hogy mások a fejüket Fogták(és még csak meg se toltam őket, mert csúnya a lábfejük, szal maga a formája, idétlen négyzet alakú lábkörmök, az igénytelenségről meg már ne is beszéljek).

2016. dec. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
59%
Hála a médiának,ahol mindkét nemet illetően tök mindegy,hogy szőke,barna,mediterrán,stb. a legszebbeket nyomatják kizárólag.Na meg sok tinifilm úgy végződik,meg sok elvileg felnőtteknek szánt nyálas film is,hogy a rusnya fazon/nő összejön egy top10 kategóriájú emberkével,aki kívül-belül tökéletes és az ürüléke is parfüm illatú.Ez nem éppen újkeletű dolog,mert az egyik legfelkapottabb angol nyálregény írónő,Jane Austennek se volt csúnya és csóró házasulandó férfi karaktere,a könyv szerint.Hogy filmben hogy jött össze,az más.
2016. dec. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

Mi ez a hülyeség?!

A társkeresés nem ilyen egyszerű, egysíkú dolog, mint valami álláskeresés, hogy ilyen tárgyilagosan lehessen róla beszélni. Ezek a szempontok, amiket leírsz elég felszínes cuccok. Az ,hogy két ember vonzódik egymáshoz, ennél jóval összetettebb. A szerelem bárkik között kialakulhat kortól,anyagi helyzettől,testalkattól, arcszerkezettől függetlenül. Én legalábbis már találkoztam mindenki által 10/10-esnek tartott bombázó csajjal, aki nekem egyáltalán nem jött be és olyan lányt is megismertem már, akit mások észre sem vettek,soha senki nem udvarolt neki, én viszont teljesen odavoltam érte.

2016. dec. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%
Két dolog miatt. Az embereknek fingjuk sincs arról, hogy ők maguk kicsodák. A másik pedig az a mérhetetlen egoizmus, ami árad sokakból. Mondjuk ez az első következménye. Nincs idegesítőbb dolog az ostoba, tudatlanságban szenvedő embereknél.
2016. dec. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
15%
Én azt tapasztalom, hogy minden nő a 100%-ban tökéletes férfira pályázik. Aztán a 150-200 tényezőből, amit saját maguk elé állítanak, mint akadály, ha egyetlenegy egy picit is eltér az elvárttól, akkor már lépnek is tovább a "holnap úgyis jobb pasi fogja nekem csapni a szelet" elveikkel. Érdekes módon, akik beválasztanak a "100%-os" pasasokból, azokról a nőkről derül ki, hogy a párjuk egy alattomos, hulladék, hazudozó, tróger féreg. Szóval valaki legyen kedves, verje már orrba a nőket! Jaaa, a "100%-os" pasika napi rendszerességgel megteszi... :D
2016. dec. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a baj ott van, hogy párt 'akarnak', mi az hogy akarnak, és miért párt. Bár nekem nincs barátom, de nem is keresek. Minek is tenném, nekem szerelem kell, ami mindent felülmúl. És a szerelmet nem lehet, de nem is kell keresni.
2016. dec. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!