Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Van valami minimális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Van valami minimális esélye annak, hogy egy lány beleszeressen egy genetikailag nőies pasiba?

Figyelt kérdés

A genetikailag nőies jelzőt szó szerint kell érteni. Szóval oké, hogy a kondizástól bárki férfiasodhat (és is ezért kezdtem gyúrni tehát a szándék megvan), viszont a lábam eleve csak 39-es, a kézfejem/csuklóm borzasztó vékony, ilyen csak kicsit szőrösebb és természetesen körömlakk nélküli: [link]

A fejem is kisfiús méretű, szóval nem az a nagy tulokfej, amit a nők heves csókolózás közben szoktak simogatni. Azt természetesen már meg sem említem, hogy a magasságom és súlyom is átlagon aluli, de főleg a csontozatom ami abszolút nem férfias (keskeny csípő/váll, vékony hosszú nyak stb.) és azon szintén nem tudok változtatni. Egyedül ami talán átlagos a testemet tekintve az a szerszámom (15-16 cm), de az is elég vékony. A legrosszabb az egészben, hogy csúnya viszont nem vagyok, sőt néhány ember szerint jóképű, de ez mit sem ér, ha közben olyan az alkatom, amihez nem tud vonzódni egy lány sem. Persze ez nemcsak társkeresésnél jelent hátrányt, hanem más téren is. Sokat nem tudok egyhuzamban írni, mert elfárad a csuklóm, sosem találok magamnak normális cipőt a méretemben. 24 vagyok szóval már nem fogok semmit sem nőni, de azért jó lenne tudni, hogy van-e mégis valami módszer ami segíthetne illetve van-e olyan csaj, akinek volt már szexuális viszonya ilyen hozzám hasonló alacsony és vékony alkatú pasival. Ha netalántán mégis volt ilyen, írjátok le, hogy milyen és mennyi ideig tartó volt vele a kapcsolatotok, milyen "élmény" volt vele együtt lenni. Talán még a kövérebb, mackós pasiknak is több esélyük van, mert ők legalább alapból nagy darabok, még ha nem is izmosak. A csajok is mindig azt mondják, mindegy hogy néz ki a pasi csak legyen nagy darab, mert olyan jó odabújni hozzá. Hát, ez az én esetemben nem nagyon mondható el.



2016. dec. 13. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem kis kezeim ,kisfiús babaarcom, vékony csuklóm, pálcika lábaim vannak. Rengeteget gyúrok, így a felkarom izmos, meg a lábaimra is már 5 éve edzem, de annak kb. semmi eredménye. Ettől függetlenül sok lánynak bejövök, főleg az arcom tetszik nekik, valakinek bejön az ilyen "kisfiús" típus. Mondjuk leginkább tini lányoknak tetszem, én meg 25 vagyok, szóval nem igazán szerencsés a helyzetem. Sokan mondják, hogy hasonlítok a kedvenc énekesükre a one direction-ből meg a tököm tudja miből, vagy úgy nézek ki mint egy anime karakter, sőt volt akitől azt is megkaptam ,hogy aki így néz ki az csak búza lehet.
2016. dec. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Srác vagyok, remélem nem bánod, ha leírom a véleményem.

A férfiasság sok tényezôbôl áll. Az alkat és magasság közel sem minden. Ráadásul én azt szoktam mondani, hogy sokkal inkább legyen valaki vékony, mint hájas, pohos, hidd el, az sokkal férfiatlanabb. Rengeteg dologgal tudod kompenzálni a hátrányaidat és ezáltal férfiasabbá tenni. magad. Kezdjük a külsôségekkel: öltözködés és frizura. Lehetsz akár elegáns, de vannak olyan férfiak, akikhez sokkal inkább illik a lazább stílus, úgyhogy én azt javasolnám. Egy normális farmer, egyszínû póló és egy jó bôrdzseki nem egy bonyolult viselet, de vagány és férfias hatást kelt.

Ami ezeknél sokkal fontosabb, az a mentalitás, viselkedés. Egy igazi férfi segítôkész a nôkkel (is), kedves és normális velük, de nem alázkodik meg és nem hagyja, hogy játsszanak vele. Érzékeltetned kell, hogy nem vagy senkinek a pincsije, de ugyanakkor természetes a nô egyenrangú partnered, tehát lekezelô és bunkó se légy. Továbbá egy férfi legyen higgadt és ne legyen agresszív, ugyanakkor félénk sem. Higgadt magabiztosság a legjobb kifejezés erre.

Nem kell megváltozni, maradhatsz aki vagy, de attól még fejlesztheted a kisugárzásod és az öltözködésed. Ezeket a verbális és non-verbális kommunikációs készségeket idôbe telhet elsajátítani, de megéri, nagyon sokat javít a kiállásodon. Sok sikert!

2016. dec. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2016ban IGEN! :D

Még nem mentek ki a divatból a "cukifiúk". Hajrá!

19L

2016. dec. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Mindenkinek más az izlése. Konkrétan 2 évig nekem volt párkapcsolatom egy ilyen tipusú férfival. Legöszintebben irom, h nem volt jó. Nem láttam benne a férfit. 34 éves emberről van szo. 55 kg 171 cm pontosan. Ahangja meg olyan nyivos volt h mar nem birtam. Jo ember volt de biztoságot nem nyujtott a kislányos külsejével. Privátba bővebben ha valami meg érdekel
2016. dec. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sok csajban tengenek túl az anyai ösztönök, és nekik általában bejönnek az ilyen figurák. Más kérdés, hogy legkésőbb 40 felé ráébrednek, hogy nem ezt a lovat akarták.
2016. dec. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!