Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok-nők nálatok mit gondolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-nők nálatok mit gondoltok arról, hogy egy 24-25 éves srác szex terén tapasztalatlan?

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy ismerkedtek egy sráccal,aki mondjuk szimpatikus neked,és járnál is vele,de megtudod hogy még nem volt kapcsolata és ezért még szűz.Az egy éjszakás kalandok nem az ő stílusa,inkább komoly, érzelmeken alapuló kapcsolatokat részesíti előnyben. Járnátok vele így is,vagy inkább dobnátok? Külsőre és személyiségre is tök normális,értelmes a fiú,csak mindig olyan haveri társaságba került ahol nem volt lány,vagy pedig ha volt is az is kapcsolatban volt.

Mi a véleményetek?



2016. dec. 14. 16:21
1 2 3 4 5 6
 1/55 A kérdező kommentje:
Légyszi írjátok meg a korotokat is :)
2016. dec. 14. 16:22
 2/55 anonim ***** válasza:
90%
Majd mellettem nem lesz szűz. Ennyi. Nem ezen múlik a kapcsolat sikeressége.
2016. dec. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
85%
bocs: 23/N
2016. dec. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
88%

Ez miért fontos, hogy vadidegen arctalan emberek mit gondolnak erről?


Az számít majd, hogy aki veled akar lenni mit gondol, kérdezd majd meg tőle :)

2016. dec. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
38%

A négyes válaszolóval egyetértek. Plusz hozzáteszem, hogy hiába írja itt tízből 9 ember hogy nem gond, ha pont annak lesz gond akivel ismerkedsz.


Nekem kizárt lenne. A tapasztalat előny minden téren, szexben főleg. Nem akarok tanítónénit játszani. Plusz ha neki érzelem kell a szexhez akkor nyilván nem lesz nyitott a hármas szexre ami nekem fontos. Ismerkedni nem csak haveri társaságban lehet, bárhol lehet! Ez csak kifogás.


24N

2016. dec. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
68%

Mintha csak a páromat jellemezted volna. :) Engem nem zavart, hogy tapasztalatlan, amúgy is össze kell csiszolódnia két embernek. Próbáltam vele megértő lenni, bátorítani, mert elég gátlásos volt. Viszont amióta ráérzett, elképesztő dolgokat művel velem. :D

23/L

2016. dec. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
63%
Egyáltalán nem zavarna. 24N
2016. dec. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
21%

engem nagyon zavarna, inkább keresnék egy normális pasit

25L

2016. dec. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
43%

Valószínűleg engem is zavarna. Nem baj ha csak 1 vagy max. 2 partnere volt előttem, de ne legyen már szűz. Mi van ha rájön hogy kiakar próbálni új lányokat is? Mindig ez járna a fejemben.

24

2016. dec. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
82%

Igaz férfiként írok, de a kérdést akár én is írhatnám 26 évesen! Olvasom felettem lévő lányok hozzászólásait, többsége visszakozik egy ilyen helyzetben, amit nem is csodálok, már 17 évesen úgy nyomják (tisztelet a kivételnek), mint a nyulak. Ha valamelyik srác kicsit is "szerencsétlenebb" párkeresés kapcsán és 24-25-ig nem futott be neki semmi, akkor részükről az már 2016-ban megbocsáthatatlan, még ha egyébként úgy helyes, normális is.


Azért azt tudatosítani kellene mindenkiben (benned is kérdező), hogy a komoly párkapcsolat alapja nem a szex, amit a mai lányok előtérbe helyeznek. A szex csak az egész megkoronázása. Aki egy párkapcsolatot komolyan gondol veled, annak nem lesz ez a tapasztalatlanság probléma, aki csak testiségekben gondolkozik na annak ez már bűn. Ha kellően magas a vonzalmi szinted egy lánynál, akkor nem fogja érdekelni, mert ő Téged akar.

Minden kezdet nehéz :)

2016. dec. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!