Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25-30+ éves férfiak. Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-30+ éves férfiak. Mennyire rossz érzés az, hogy ha a haverok hívnak este a városba iszogatni, koncertre, bulizni stb, de mivel nem vagytok a nők esetei (szinte egynek sem), így az tényleg csak annyi marad, iszogatás, dumálás, lazulás, semmi több?

Figyelt kérdés
2016. dec. 18. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Sose hív sehová senki. Nincsenek barátaim.
2016. dec. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha ezt a helyzetet kellemetlennek érzem - márpedig annak érzem - akkor nem fogadom el a meghívást.
2016. dec. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Ezt tőbbször át éltem!Ezért nem megyek már el velük.Mindig egyedül maradtam a piámmal a többiek meg csajoztak!Ennél pocsékabb érzés nincsen!
2016. dec. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
nem is ertme az egészet.. semmi értelme elmenni piálni.. mindig reményeket fuz hozza az ember aztán csak egy kibebaszott punyhadas lesz az egész fostaliga
2016. dec. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem járok sem iszogatni, sem koncertre, sem bulizni. No problem :)
2016. dec. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Miért,ha a haverok elhívnak valahová akkor máris egyből felhívás keringőre? Nem vagyok én Stifler,nálam a dolgok legtöbbször azok, amik.. dumálás, iszogatás, bulizás, stb.. az más kérdés, hogy ha adódik lehetőség, élek-e vele,de alapjában véve neked sem kellene túlmisztifikálnod egy szimpla baráti meghívást :)
2016. dec. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ahogy az egyik válaszoló írta...ülök egy ital mellett többiek kimennek cigizni,ismerős nokhoz,én meg ott maradok egyedül az asztalnál....utálom az egészet....
2016. dec. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
De akkor miért nem mondják, hogy csajozni hívnak? Vagy miért nem beszélitek le előtte, hogy most tényleg csak iszogatunk meg beszélünk, nők kizárva.
2016. dec. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bár én fiatalabb vagyok, de elég gáz, pláne amikor a lányok elkezdik adni a jeleket a többieknek, én meg direkt levegőnek vagyok nézve. Többet kell inni, aztán annyi, még mindig jobb, mint egyedül otthon. 23/f
2016. dec. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!