Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találom azt a lányt, aki hozzám illik?

Figyelt kérdés

20-on éves férfi vagyok. Most nyáron fogom megszerezni a második diplomámat. Van saját lakásom, ahol 1,5 évig laktam, ami jó volt arra, h egy kis önállóságot tanuljak, jelenleg ki van adva. Suli mellett alkalmi munkákat is elvállalok, illetve most készülök beindítani a saját vállalkozásomat. Ha van egy kis szabadidőm eljárogatok színházba, moziba, bulizni, étterembe, kocsmázni,sportolni. Valamint évente 2-3x elutazom valahova(síelés,tengerpart stb.). Nincsenek nagy igényeim, egy olyan lányt keresek, akivel egy hullámhosszon vagyunk(jó humorú), megvan a vonzalom, kölcsönösen tudjuk szeretni és tisztelni egymást. Sok lánnyal találkozom, akinek tetszem és nekem is sokan felkeltik az érdeklődésemet, de aztán mindig alábbhagy, valahogy egyik sem az igazi, márpedig csak azért nem fogok valakivel összejönni, hogy legyen mellettem valaki.

-Nem egy sablonos bombázó kell, akivel társaságban villogni lehet, nekem édes mindegy, ki mit gondol rólam.

-Nem egy szakácsnő, aki főz rám, én is tudok főzni.

-Nem egy kiskirálylány, akit a tenyeremen hordozok, nem leszek a papucsa senkinek.

-Nem egy szupermodell, akin semmi szépséghiba nincsen,a kisugárzás többet számít,elég ha vonzódom hozzá.

-Nem egy zseni, akinek 4 diplomája,5 nyelvvizsgája stb.-je van, hidegen hagy, milyen tanulmányi eredményei vannak, bőven elég ha megvan a józan paraszti esze és lehet vele komoly dolgokról is beszélgetni.

Semmilyen felszínes elvárásom nincsen, csak az számít, hogy meglegyen az összhang. Mégsem találkozom ilyen lánnyal, vagy ha netán mégis azt hiszem, h megtaláltam, akkor ő közli, hogy részéről nincs meg.



2016. dec. 24. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok mint te. Aztán rájöttem hogy a szabad, tényleg demokratikus és fejlett országokban meg a lányoknak legalább harmada hozzám illik és meg is találjuk egymás közt a kölcsönös rajongást. Magyarországról az államosítástól kezdve mint ha kiirtották volna az igazi elitet. Mutyizókból, mások kárára gyarapodókból meg soha nem lesz új elit.
2016. dec. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Mert nagyon kevés a normális nő, és az a kevés is mind foglalt, mivel mindenkinek ők kellenek.
2016. dec. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én ugyan nő vagyok,de hasonlóképpen nagyon nehezen találtam meg azt,akire vártam.Az én elvárásaim,hogy legyen értelmes(nem diploma függvénye),legyen normális családi háttere,tartson valamerre az életben,legyenek céljai,szeressen utazni és jó humora legyen,és persze külsőre is tetsszen.1 évig kerestem,míg rátaláltam,de itt éreztem is,hogy igen,ő az.Nagyon sok a tapló,gyökér pasi,de gondolom nők között is sok a selejt.Kitartás,te is találni fogsz hozzád illő lányt :) Türelmesnek kell lenni.

20L

2016. dec. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok. Szerintem nincsenek nagy elvárásaim, nem várok el többet, mint amit nyújtani tudok, de még nem találtam meg a fiút, akivel együtt lehetnék. :D Volt már aki jobban megtetszett, de ő nem akart tőlem komolyat, volt fordítva is. Úgy próbálok türelmes lenni stb., hogy arra gondolok, hogy azért mert nem jövök össze akárkivel (csak hogy legyen valakim), biztos idővel olyat találok, akivel tényleg "minden" klappolni fog és ez milyen jó lesz. :)
2016. dec. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Leírtad, mit vársz el, illetve mit nem. Arra azonban egy büdös szót se vesztegettél, hogy vajon mit tudsz TE(!) adni a kapcsolatba? A párkeresés nem arról szól, hogy kiválasztod az igényeidnek megfelelő árut, leveszed a polcról, kitölteted a jótállási papírt, oszt kész. Ez egy társasjáték, ahol mindkét fél boldog akar lenni. Mindkét félnek adnia kell, és nem azt nézni, hogy mit kaphat. A csaj nem alanyi jogon jár neked, hanem meg kell szerezned.
2016. dec. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!