Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak a korosztályomban olyan érett, komolyabb életvitellel rendelkező lányok, akik a korosztályukban keresnek párt?

Figyelt kérdés

Hangsúlyoznám, hogy nem ismerkedési szándékkal írtam ki a kérdést.


Eddigi barátnőim nem éppen komolyságukról voltak híresek, egy kivételével, akivel tényleg el lehetett merengeni az életről és annak minden témájában. Szóval volt egy humoros, de komoly oldala is.


Szóval olyan nő, aki komoly és nem veszi félvállról a dolgokat, mint pl. a család fontosságáról való beszélgetés vagy éppen más komoly témák felhozatala, van tartása, és önbecsülése. Csalódtam és ez ki kívánkozott, talán rossz körökbe járok. Hallottam már ismerősöktől, hogy azért ismerkednek a korombeliek idősebb férfiakkal, mert ez bennük meg van, hogy komolyabbak. Vannak azért olyan nők, akik közel azonos korú párral vannak együtt és nem 6+ év a korkülönbség közöttük?


24F



2016. dec. 29. 23:14
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*párral helyett férfival
2016. dec. 29. 23:15
 2/14 A kérdező kommentje:
Nyilván a kor nem számít ilyen esetben, csak azért a generációs különbségek már nem feltétlenül jók a kapcsolat számára.
2016. dec. 29. 23:31
 3/14 anonim ***** válasza:
19%

Nincsenek. Akik az idősebbekkel ismerkednek, azok is csak beképzelik maguknak, hogy komolyak. Mi meg megerősítjük ezt bennük, mert jó a fiatal ribizli. :-)

38f

2016. dec. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát azért nem hinném, hogy tényleg.mindenki
2016. dec. 30. 00:51
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos en sem talalok magamnak komolyabban viselkedo ferfit a korosztalyomban,es az idosebbek kozt se mindig,szoval nem igaz,hogy az idosebb erett is.
2016. dec. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát igen az érettség nem korral jár. Előző barátnőm pl. 7 évvel volt fiatalabb nálam, de hozzám képest volt éretlen, gyerek volt még. Nekem kevés volt úgy teljes egészében az, hogy külsőre nagyon vonzott, hiába még akkor is ha rossz volt tőle elválnom, egyszerűen nem tudtam megbarátkozni a belső gondolataival, az élethez való hozzáállásával.
2016. dec. 30. 01:17
 7/14 anonim ***** válasza:
14%
"Hát azért nem hinném, hogy tényleg.mindenki" De. Sajnos. :-(
2016. dec. 30. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
12%

Valahol biztos van kivétel, de még se én, se az ismerőseim nem találkoztak velük.

Az a helyzet alakult ki, hogy manapság már minden csaj 14 éves korától rohadt érettnek tartja magát. A huszonéves csajok meg főleg. Igazából szimplán csak fontoskodók és komolykodók, de nem átgondoltak és érett gondolkodásúak.

A srácokról meg folyamatosan azt a szöveget nyomják, hogy fiatalon nem érettek. Ezzel csak az a probléma, hogy a gyakorlatban sokkal több érett gondolkodású fiatal srácot talál az ember, mint nőt. De a csajok őket akkor sem fogják komolynak tartani, mert pályakezdőként pl. nem lesz saját lakásuk és hasonlók. A jelen korban az érettség rengeteg embernél egyenlő azzal, hogy azt akarja, amit ő és ehhez legyen pénze.

Megértem, hogy reménykedni akarsz, de teljes mértékben egyetértek az előttem szólókkal. Felesleges.

2016. dec. 30. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%

Ooo gyerekek nyugalom, van ilyen lány, a referencia én vagyok 😉

Csak járj nyitott szemmel és ne a késdobálo melletti dohányboltba keresd!😂

2016. dec. 30. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
vannak korodbeli barátaim. dolgoznak, együtt élnek a kedvesükkel, családot, gyereket terveznek, és sok mindenről lehet velük beszélgetni.
2016. dec. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!