Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok elsősorban! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok elsősorban! Szerintetek van értelme egy 55 kilós pasiként regisztrálnom társkeresőre?

Figyelt kérdés
Gondolom ez, az a kategória, ami a csajok számára nemhogy nem vonzó, de egyenesen röhejes és ciki. Elsősorban lányok válaszát várnám, hogy nektek mi lenne az első spontán véleményetek/gondolatotok, ha meglátnátok egy ilyen huszoniksz éves pasit online vagy akár élőben is? Ilyen paraméterekkel van értelme társkeresőre regisztrálnom vagy a saját érdekemben inkább ne égessem magamat? Őszinte válaszaitokért előre is köszi.

2016. dec. 30. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Milyen magas?
2016. dec. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Komolyan, huszonx évesen csak annyi agyi szinted van, hogy azt hiszed, hogy a súlyod az egyetlen meghatározó tényező párkeresésben?


De ha már itt tartunk, mivel látom, hogy nem tetszel magadnak, mit teszel azért, hogy változtass rajta?


És ehhez a súlyhoz milyen magasság párosul?


Most a kérdésre válaszolok: igen van, egyén függő, hogy kinek mi tetszik!

2016. dec. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1: 170 vagyok.


#2: Jó ha 100 huszonévesből 2-3 aki ilyen sovány. Szóval nagyon ritka probléma és pont emiatt vagyok kíváncsi, hogy ennek fényében gáz-e vagy nem ha ilyen paraméterekkel szeretnék barátnőt találni egy online "húspiacon".

És igen...már tettem azért (nem is keveset), hogy izmosabb legyek, de képtelen voltam növelni a súlyomat/izomzatomat.

Igazából úgy is feltehettem volna a kérdést, hogy ti vagy akármilyen fiatal huszonéves női ismerősötök, járt-e már 60 kiló alatti pasival?

2016. dec. 30. 15:04
 4/10 anonim ***** válasza:

Miért hiszi azt minden pasi, hogy csak az izomkolosszusoknak van esélye?


Párom 60 kiló 170 centivel, én így szerettem belé, és a mai napig odavagyok érte ahogy van.


Ha ennyire zavar a súlyod, akkor járj el edzeni!

2016. dec. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

"Ha ennyire zavar a súlyod, akkor járj el edzeni!"


Előtted már írtam, hogy korábban kondiztam (10 hónapot) és gyakorlatilag nulla eredménnyel büszkélkedhettem.

2016. dec. 30. 15:38
 6/10 anonim ***** válasza:
Olvasd el Arnold Schwarzenegger: A testépítés nagy enciklopédiája című könyvet!!!
2016. dec. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 174 cm vagyok és 64 kg,úgyhogy nem érezném magam túl törékenynek melletted.De egy 155 centis 40 kilós lány mellett simán jól nézhetsz ki,szóval szerintem megérné próbálkozni,akár társkeresőn akár a való életben.Nagyon sok pici lány van a világon,akik nem 190 centis 95 kilós férfira vágynak,hanem alkatban hozzájuk jobban illő fiúra.
2016. dec. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor szar edzésterved volt.

Olyan nincs, hogy valakin fog az edzés, valakin meg nem!

2016. dec. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8-asnak: De VAN! Én is 58-60kg vagyok 1,8m mellett. Hiába zabálok csak szarul leszek. Hidd el nem ugyanaz történik a zsíros kenyérrel a szervezetben ha te eszed meg vagy ha én! Ha meg gyúrtam akkor a maradék zsír is lement rólam, csak kiszálkásodtam, de izomtömegem alig nőtt. Nincs is barátnőm:(
2016. dec. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tényleg van akiben az étel nem hasznosul csak átszalad rajtuk.Ez egyfajta anyagcserezavar és genetika.. Próbálj meg pl egy agarat felhízlalni kövérre ! Nem lehet.Megeszi-kiszarja. Persze ha telinyomja magát mindenféle doppinggal hormonnal akkor van esélye csak akkor oda az egészsége is.


Két lehetőség van: vagy picike 40 kg-os lányokat keresel,vagy nagy darab kövéreket. Érdekes mód sok kövér csajnak látok vézna férfit az oldalán,aki láthatóan fele annyi kg mint a nő..

2016. dec. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!