Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak ha nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nem tudok örülni már semminek?

Figyelt kérdés
Eddig úgy gondoltam, a síelés az a dolog nálam, ami benne van a top 3-ban ami az élvezeti faktort illeti. Most voltam 4 napot, ennél jobb helyen és ilyen körülményeket álmomban se gondoltam volna. De nem tudtam igazából örülni, folyton arra gondoltam hogy nincs senkim. Nem tudok mit csinálni, legszívesebben sehova nem mennék és nem csinálnék semmit, mert kidobott pénznek érzem az egészet. Egyetlen megoldásnak látnám ha lenne egy lány akivel összhangban lennénk, más nem hozna ki ebből az állapotból. 22/F
2016. dec. 30. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

aztán ha a lány elhagy 4-5 év után.. akkor megint ilyen depis leszel?


Ne mástól várd el a boldogságot!

2016. dec. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 Igen, az lennék, szerintem ez normális. És mástól várom a boldogságot, a másik pedig várja tőlem, mert egyedül elég szomorú leélni egy életet.
2016. dec. 30. 18:42
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Küldesz magadról képet privátban? Talán tudok valami tippet adni. Milyen magas vagy és milyen az alkatod?
2016. dec. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!