Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudnátok ajánlani egy jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok ajánlani egy jó társkeresőt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan társkeresőt keresek, ahol picit válogatottabb a közönség, értem ezalatt, hogy viszonylag kevesen vannak odafenn csak a balhé meg a vicc kedvéért, és sok a komoly társkereső.

Az Elittárs nem játszik.


Kifejezetten előny, ha fizetős!


Köszönöm előre is.



2017. jan. 1. 16:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
egy társkereső se jó,én regisztráltama cupydo-ra,egyből két nő betetszikelt két topmodell,de csak akkor tudtam rájuk irni ha előfizetek,érdekes előtte 7 év alatt irt rám 2 nő
2017. jan. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nekem ugyanez volt Elittárson. Még a profilom jóváhagyásra várt, már belájkolt valami katalógusból kivágott Ken-baba szerű lény, akinek véletlenül minden válasza a profilján egyezett az enyémmel. küldött valami levelet, amit csak előfizetve tudtam volna elolvasni. Elmenekültem onnan.

De ez még hagyján, én előfizetek bárhol, ha a hús-vér regisztrálók normálisak.

2017. jan. 1. 16:18
 3/13 anonim ***** válasza:
Aszta nem semmi, amit írtok. Elég aljas... huh... ez már valami csalás szintű dolognak tűnik. Online nincs valami fogyasztó védelem? :D
2017. jan. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Itt nem jó? Néha erre is járnak értelmes emberek :-)
2017. jan. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Na ne :)
2017. jan. 1. 17:41
 6/13 anonim ***** válasza:

Én a randivonalra gondolok újabban hogy meg kéne próbálnom. Kisebb közönségű társkeresőt nem ismerek, pedig érdekelne. Csak nem hinném hogy lenne olyan online megoldás ahol nem a sok megkeseredett előítéletes ember próbál fuldokolva kapálózni meg az egóját fényezni.


Ezen már gondolkodtam én is. Szerintem kicsit munkát kell fektetni az ismerkedésbe, beszélgetésbe. Egy társkeresőnek nem az az érdeke hogy boldog emberek találjanak egymásra, hanem az hogy egyre többen járjanak fel, fizessenek és "dobjanak a gépbe". Ebből kifolyólag nem csodálkoznék, ha lennének kamu felhasználók. De ha valaki szerintem szán rá időt, próbálkozik, nem csak a látszatra megy és tényleg egy normális ismeretséget akar találni, szerintem van rá esélye.


Nem tudom hogy mi lehet válogatottabb közönség. Diplomás társkereső?


Nem hiszem hogy létezne olyan társkereső ahol szűrik a hülyéket. Mindenhol vannak szexéhes emberek, perverz bácsik, egyéjszakásozók. Ezekre figyelni kell és el lehet kerülni, vagy általában hamar rájuk lehet ismerni.

2017. jan. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Pedig én a mai napig beszélgetek pár okos, értelmes, intelligens lánnyal akikkel itt ismekedtem meg :-)
2017. jan. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Pedig én a mai napig beszélgetek pár okos, értelmes, intelligens lánnyal akikkel itt ismekedtem meg :-)


okos,értelmes,inteligens,más nemis érdekel csak az ész?

2017. jan. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#8!

Beszélgetésnél miért számítana mondjuk a kinézet?

2017. jan. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Carlito!

Most már érted, veled miért nem beszélget senki?

2017. jan. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!