Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az kizáró ok lányoknál, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az kizáró ok lányoknál, ha nincs se kocsim, se jogosítványom, és jelen állás szerint nem is szeretnék?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy ritkán lenne rá szükségem, meg utasként sem szeretem annyira, inkább a vonatot részesítem előnyben.


Meg ugye fenntartás sem olcsó, plusz elmondhatom magamról, hogy én ezzel nem szennyezem a környezetet, de ezek már nyilván mellékes dolgok.


2017. jan. 3. 14:38
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Minek akarsz egyáltalán gyereket? Lehet, hogy úgy tényleg jobb lenne jogsival. Ebbe még nem gondoltam bele, de semmi gyerekkel kapcsolatosba sem.
2017. jan. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

#21: A gyereken én sem nagyon gondolkodtam, de 30 alatt biztosan nem akarok.


Én 1 éves voltam, amikor a szüleim vettek egy ladát. Meg iskolába kocsival vittek, de sokszor gyalog vittek be.

2017. jan. 3. 18:41
 23/28 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem gondolod ugye hogy egy vadidegen 1%-kal is megváltoztatja a pulzusomat felfele vagy lefele? Nekem mindegy. Összejönnék olyannal akinek nincs jogsija, furcsa lenne ha nem lenne mert nem vagyok én sem tini már és nem 25 alattiakkal ismerkedem. Már 12-13 körül gokartoztam, vezettem apum autóit. Nekem gyerekem sose lesz, ez nem erről szól. Egy autó lehetőséget ad, oda mész amikor akarsz ahova akarsz.
2017. jan. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Arra értettem, hogy akár ismerkedés alatt, akár már kapcsolatban szóba kerülne, nem vadidegenként.


Ja, amúgy tudok a zöld rendszámról is, de soha nem láttam olyat élőben, pedig minden nap elmegyek a dugó mellett, meg a csurig megtelt parkolók mellett, nincsenek ezek annyira elterjedve.

2017. jan. 3. 19:18
 25/28 anonim ***** válasza:
76%

Elképzelésem nincs, hogyan tudott az emberiség többezer éven át túlélni autó nélkül...

Ez a mai autómánia csak sznob kényeskedés.

2017. jan. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Attól függ. Pl a mostani párommal nem lennék együtt, ha nem lenne kocsija meg jogsija, mert ezek nélkül konkrétan találkozni se tudtunk volna, olyan a közlekedés a lakhelyeink között....

Ha viszont máshogy is megoldható viszonylag értelmesen, akkor nem kizáró ok. Sőt, most, hogy nekem meglett a jogsim, még csak nem is hátrány.

(Azt mondom, a két emberből legalább az egyiknek legyen jogsija.. kocsit már lehet kölcsönkérni/bérelni, de az is jó ha van.. bármikor el tudunk menni kirándulni, nyaralni, nem kell vonathoz igazodni, cipekedni, ráadásul sok hely van, ami nem elérhető tömegközlekedéssel, legalábbis nem belátható időn belül)

2017. jan. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Amikor a párommal összejöttem, belvárosban élt, természetes volt, hogy tömegközlekedett, vagy bringával járt. Nem zavart, hogy nincs autója, se jogsija.

Az viszont már jobban zavar, hogy el is zárkózik tőle, főleg az utóbbitól. Nekem MOST nincs autóm, de volt is, lesz is (agglomerációban, gyerekkel nagy szükség van rá, sajnos ezt mostanában napi szinten tapasztalom).

A legnagyobb szükségét akkor éreztem volna, mikor kórházba kerültem, kisműtétem volt, aznap már mehettem haza, és a szobatársaimért sorra jöttek a családtagjaik autóval, nekem meg busszal kellett hazatámolyognom úgy, hogy még bennem volt az altatás hatása. Akkor mondtam először a páromnak, hogy szeretném, ha lenne jogsija...

2017. jan. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Bárcsak léteznének autók vezetőkkel, akiket fel tudsz hívni, és pénz ellenében elvisznek bárhova. Várjunk csak...
2017. jan. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!