Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért egyre gyakoribb az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért egyre gyakoribb az, hogy nagyon sok férfi dolgozik 38-40 éves koráig, közben kizárja a nőket, lakást, autót vásárol és csak 40 éves kora körül vesz el egy huszonéves nőt és alapít családot?

Figyelt kérdés
2017. jan. 7. 07:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
A nőket nem zárják ki,csak nem kezdenek kapcsolatot,max szexkapcsolat vagy egyéjszakás.Szerintem jól teszik,hova kapkodjanak?Élvezik az életet kötöttségek nélkül,amíg lehet.Miért kéne 20 évesen már családot alapítani,mikor kb 60 éves korig aktív életet élünk?Vagy egyáltalán,nemis mindenki akar családot,hanem a maga ura akar lenni.Nem vagyunk egyformák,mindenki éljen úgy,ahogy neki jó :)
2017. jan. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
40%

Mert huszonévesen még balekok ahhoz, hogy a személyiségükkel, fellépésükkel megfogjanak egy nőt, ezért inkább negyvenévesen megpróbálják pénzzel, meg egzisztenciával.


Jöhet a lepontozás, ha fáj az igazság.

2017. jan. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
56%

Azért mert rájöttek, (és én is kezdek rájönni) hogy ha nincs egzisztencia, nincs anyagi biztonság akkor esélyünk sincs a lányoknál.

Szomorú de ez van.

Vagy ha össze is jön valakivel, csak olyannal aki amúgy nem az esetünk, vagy csak szexre.

Bár én kb 2 hete lettem csak szingli, és azóta keresek barátnőt, egy randit tudok felmutatni, de az is inkább csak "baráti" találkozó volt.

Randioldalakon 20 ból , 2 lány írt vissza. Ez van.

Pont agyaltam rajta, hogy elmegyek egy rövid nyaralásra külföldre, lövök pár jókis szelfit, veszek egy ujabb kocsit hitelre, és ilyen képeket dobok fel.

Nem ez vagyok a való életben, de változni kell, ha csak így lesz siker.

26 vagyok. Nem akarok évekig csak kínlódni...

2017. jan. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
42%
#2 #3 nyilván ha felszínes,divatmajom ribikre hajtotok,akkor tényleg csak így érhettek el sikert.Normálisabb lányoknál nem ez számít.
2017. jan. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
62%

nem!

figyelj, nem felszínes stb csajok az álmom!

sőt! én pont az az ember vagyok, aki bele tud szeretni egy szép mosolyba, szép szemekbe, személyiségbe.

Nyilván számít a külső, ezt nem tagadom. De nekem nem elsődleges hogy húúú ha nincs nagy melle, meg kerek segge már nem is érdekel.

Ugyanugy lehet vonzó a pici, törékeny alkat, mint az aki picit husisabb.

ha megfog valamivel, túllépek ezeken.

Oké, sértően hangzik pár nőnek itt hogy csak pénz stb.

De nézz körbe...valahogy aki egy picit is jobb módú, és nem egy anyucikisfia, sosincs egyedül, és körbeveszik a szép nők.

Ezt nem tudod kimagyarázni, hogy az egzisztencia igenis kimondottan vonzó dolog.

2017. jan. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
8%
3-as, azért rólad is sokat elárul az, hogy 2 hetr vagy szingli, de már más után kajtatsz. Sőt, még siránkozol is, mert nem jött össze sok randi ezidő alatt...
2017. jan. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
72%

#2 vagyok.


Látom, sokan nem bírják elviselni, ha szembesítik önmagukkal. Nem baj srácok, mindig leszünk egy páran, akik pénz meg welness meg hitelre vett cuccok nélkül is halomra ismerkedünk a szép lányokkal helyettetek is. ;)

2017. jan. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
18%
#7 teljesen magad ellen beszélsz,először azt mondtad,hogy pénz meg egzisztecia nélkül nem lehet ismerkedni,erre most azt mondod,hogy halomra szeded a szép nőket :D
2017. jan. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
71%

Mert egyre több az olyan életképtelen lúzer, aki nem tud ismerkedni, de később pénzért vesz magának nőt.

És egyre több az olyan ribizli, aki a jó külsejéből tőkét kovácsol, és érzelmek nélküli kapcsolatban beleül a jóba.


Találkozik a kínálat és a kereslet.

2017. jan. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
26%

Mert korábban nem kellettem a korombeli csajoknak, mert nem volt $-em, lakásom, kocsim.


Most a 40 felé közeledve megvan mindez, plusz marha jó állás, és a korombeli csajok (már gyakran 1-2 gyerekkel) és a fiatalok is szívesen ismerkednének, de szerinted ha választhatok, akkor egy gyerekkel rendelkező, megviseltet viszek haza, vagy egy 25-28 éves toppon lévőt?

2017. jan. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!