Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit gondolnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok egy olyan nőről, aki a BME-re jár egyetemre? Ez pozitívum, negatívum, stb?

Figyelt kérdés

2017. jan. 7. 16:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
36%
Semmit. Mi van ha a BME-re jár? Lehet elvégez egy 3,5 éves műszaki menedzser képzést 7 év alatt... Aztán elmondhatja magáról, hogy a BME-re járt.
2017. jan. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
(mérnöknek tanul)
2017. jan. 7. 16:33
 3/17 anonim ***** válasza:
34%
Azt, hogy építészmérnöknek tanul 30%, építőmérnöknek tanul 30% , VBK-s 20%,a GTK-val most nem tudom mi a tényállás per pillanat, régen olvastam ez ügyben híreket.
2017. jan. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
13%
Ja és a maradék 20% valószínűséggel az egyetem többi karának hallgatója.
2017. jan. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Azt, hogy okos. Ennyit. Bárki bármit mondd, azért sokat el tud árulni egy emberről, ha elvégez egy nehéz szakot, és az már pozitív. Az hogy "férfiasabb" a szakja, egy dolog, én jogon vagyok, ennyi erővel én meg lehetnék "női" szakon. :D 23/F
2017. jan. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
2%
Sokan járnak a BME-re akik az életben nem fognak ott szerezni diplomát. Ha 3,5 év alatt elvégzi a BSC-t akkor elismerem hogy okos. Addig nem.
2017. jan. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Ezt a kérdést se kellett volna kiírni szerintem...
2017. jan. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
11%

kislány, kit érdekel, hogy hova jársz?


pl. az empatikus viselkedésedet, a pozitív mentalitásodat, az egészséges életmódot, a hűséget, tiszteletet..stb.. ezeket mind a BME-n szerzed meg?


azt hiszed, hogy több vagy, mert a BME-re jársz?

2017. jan. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
26%

Semmi extrát. De ha ilyen kérdéseket tesz ki magáról, akkor azt, hogy túlságosan nagyra van magával

Egy orvostanhallható

2017. jan. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Pozitívum abban az értelemben hogy okos lehet. Ha nem állod meg a helyed, pillanatok alatt kipenderülsz onnan.


Nem tudom, te hova jársz, de mondjuk idő szempontjából talán kevésbé lesz elérhető a sok tanulás, házik-zh-k miatt. Ez negatívum lehet, ha találkozni akarsz vele...

2017. jan. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!