Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kell egy férfit lenézni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell egy férfit lenézni ha az élet könnyű oldalát akarja megfogni?

Figyelt kérdés

Netán irigységből?


32 éves vagyok és szüleimnél élek boldogan. Igen nem akarok családot, igen nem akarok külön költözni. Most csomó pénzt félre tudok tenni, nincsenek gondjaim.


Több barátom már családot alapított és látom mennyi gondjuk van, mennyi pénz megy el vagy albira vagy hitelre és a gyerekre is.

Ha családot alapítanék sokkal nehezebb lenne az életem.


Viszont így csomó ember elítél


2017. jan. 7. 17:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
A nőket is lenézik, akik a pénzre mennek. Ők is a könnyű oldalt fogják meg.
2017. jan. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%

Jól érzed magad így?

Mivel lesz neked rosszabb, ha másnak ez nem tetszik?

Semmivel? Akkor mi is a kérdés? Ki nem ejti le, hogy más mit gondol rólam.

2017. jan. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%
Nos, én 21 éves vagyok, 1 éve élek külön,de az az önállóság, ami ugyebár az élet rendje, minden "elvesztegetett" pénzt megér... keress többet,mint amennyit költesz és megvan oldva a probléma,32 évesen véleményem szerint gáz szülőknél lakni és most nem a családalapításról van szó,hanem az önállóságról. Én is egyéjszakás kalandoknak élek,de képtelen lennék ezt úgy tenni,hogy közben anyámék a másik szobában
2017. jan. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
1. Pontosan, azt sem értem.....
2017. jan. 7. 17:07
 5/20 anonim ***** válasza:
67%
Ha neked ez jó, minek írsz ki ilyen kérdéseket?
2017. jan. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nekem jó így viszont az nem jó hogy az emberek ilyenek velem
2017. jan. 7. 17:09
 7/20 anonim ***** válasza:
67%
Akkor ne foglalkozz másokkal és éld a boldog életed, ennyi.
2017. jan. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%

Irigység? Nem tudom, hogy lehet irigy valaki arra, hogy elvileg felnőttként egy kiskamasz önállóságával és ambíciójával rendelkezik az ember. Nem csak ez a két véglet van amúgy, van olyan ember is, aki önállóan, de jól él, mert megteremti magának, én is ilyen vagyok és voltam világ életemben.. Kinek mi.

Választottál egy utat, elvileg boldog vagy, akkor miért is foglalkozol azokkal, akik megszólnak?

2017. jan. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
77%

Nem értelek, ha ez az életforma neked így jó, akkor miért raktad a társkeresési problémákhoz?


Hiszen te írtad, hogy nem akarsz se családot, se elköltözni.


Ugye te sem gondoltad, hogy majd a barátnőd a szüleid lakására fog feljárni? 32 éves férfi vagy ember!

2017. jan. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
79%
szerintem is sokkal jobb egyedül élni, mint a családdal. ha neked a kiszolgálás, kényelem többet ér az önállóságnál, akkor így jártál.
2017. jan. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!