Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincsenek manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek manapság sármos, intelligens, 'csinos' fiúk, férfiak?

Figyelt kérdés

Szétnézek a városban, és vagy az ecsetfejű fiúkat látom, vagy az igénytelen, zsíros kockákat, vagy a luxus-urakat.


Gondolok sármos alatt egy Ricky Martint. Egy meleg énekes, mégis 40 környékén jobb teste van, mint háromnegyed budapest, fárfiasabb arca, nézése, gesztusai vannak, mint a mai fiúknak.

Ő kicsit rossz példa, hiszen 40 éves, én pedig a huszon-korosztályra gondolnék.


Fehérvári Gábor Alfréd, vagy Kucsera Gábor, de ha nagyon nagyon akarom, akkor egy mefgérfiasodott Zac Efron is lehet előttünk.


Nem a nemlétező álomférfit keresem. Egy, a mai tömegből kitűnő értelmes, helyes, fess, vagány hímnemű embert sem látok jó ideje, és kétlem, hogy ennyire eltorzult már a világ.


Manapság a lányos az új férfias? vagy a punnyadt?


2017. jan. 11. 22:02
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
61%

"Vagy ha nyáron kicsit esik az eső, ne rohanjon ernyő alá, inkább csókoljon meg."


Ébredj már fel a filmek, regények, meg az álmok világából, kiscsillag!

2017. jan. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:

Keresni akartam Alfrédről képet, de nem lenne fair, valóban, nem minden képe előnyös.

Van szerencsém személyesen ismerni, és van egy olyan első benyomása, ami igenis férfias, szexi. Emellett egí hihetetlenül intelligens férfi.

2017. jan. 11. 22:28
 13/39 A kérdező kommentje:

20 évesen ekkora kérés, hogy éljünk? Valóban filmes giccs, de semmibe sem kerül egy férfinak. Szerintem.


És nem, nem celebeket hoztam fel. Testeket, arcokat.

2017. jan. 11. 22:31
 14/39 anonim ***** válasza:
73%
Kisanyám, te egy hülye p icsa vagy! :D
2017. jan. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
90%

Szóval, ha jól értem, akkor nem álompasit keresel, csak legyen egy Ricky Martinos sármos arca, egy kidolgozott, szétgyúrt teste mint Kucserának, plusz még legyen intelligens, értelmes, fess, vagány, és legyen legalább annyira romantikus, mint egy amerikai tinifilm. Persze emellett hűséges legyen, és csak téged szeressen, ne csak kihasználni akarjon egy ilyen adottságokkal rendelkező alfa hím.

Nem is értem, miért nem találsz egy ilyet sem. De nyugi pár évtized, és meg fogod találni. :)


30F

2017. jan. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
66%
Az a gond, hogy szerintem te nőben messze nem tudod hozni az ehhez hasonló szintet, de azért álmodozni szabad.
2017. jan. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
57%
Kérdező, minőségit akarsz, ne ebben az országban keresd. Itt azon is felháborodnak, hogy fogat kell mosniuk.
2017. jan. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
45%
Még ilyen libát...:D
2017. jan. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
Kedves 30-as! Az általad leírtak nem ilyen mértékben elvártak. De remélem érzed a különbséget egy Alekosz és Kucsera között (aki mellesleg drogozott, nincs szétgyúrva, és hűséges a közel sem tökéletes feleségéhez).
2017. jan. 11. 22:42
 20/39 anonim ***** válasza:
44%
Na jól van, kisanyám, húzás aludni, holnap korán kell kezdeni a butikban!
2017. jan. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!