Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan lányok akiknél próbákat kell teljesítni hogy járhasson velük az ember?

Figyelt kérdés
Pl ha legyőzöd őket sakkban akkor járhatsz velük.

2017. jan. 12. 16:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Ha legyozod ertem a 7feju sarkanyt akkor edesapam neked ad engem a fele kiralysagaval egyutt.
2017. jan. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem minden lánynál próbákat kell kiállnod. De nem olyat, hogy legyőzöd sakkban, általában nem tudatosan állítanak ilyen próbák elé, és ha nem mész át, akkor vagy nem jöttök össze, vagy szakítotok (általában nem rögtön, hanem néhány hónapon belül), kb. 1 év alatt túl vagy az összesen. Nekem az az érzésem, hogy minél többet állsz ki, annál többre tart a barátnőd (még mindig nem tudatosan).


Pl. most figyelhettem meg, ahogy az egyik srác átmegy a húgom próbáján, amin eddig szerintem mindenki elbukott. A fiú elfelejtett átjönni (vagy időben átjönni), miután a kollégákkal elment vacsizni. A húgom összeveszett vele, és közölte, hogy ő most elmegy lefekszik aludni, a srác nehogy át merjen jönni.

Úgyhogy egy óra múlva itt volt a srác (nálam ez szakító ok lett volna), részeg volt teljesen, de a húgom számomra érthetetlen módon felkelt, és együtt aludtak. Igaziból számtalanszor láttam hasonló jelenetet, a fiúk többsége általában nem jött át, és két hónapon belül repült (továbbra sem hiszem, hogy tudatos, néha én is próbáztattam a párom, és az csak így utólag visszagondolva volt az, akkor racionális kéréseknek tűntek).

2017. jan. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
aha én. általában egy honfoglaló villámháborún méretem meg az udvarlóimat
2017. jan. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nálam. :D LE KELL NYŰGÖZNIE. :D Aztán hogy milyen módon teszi ezt, az rá van bízva, de szupernehéz dolga van. :D
2017. jan. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak gerinc meg önbecsülés kérdése, eleve a kapcsolatot pecsételi meg az aki bármi ilyenbe belemegy. Hogyan lehetne emberszámba venni, korrekten kezelni azt, aki képes és a padlón csúszik csak azért, mert a másik kénye-kedve éppen úgy tartja? Egy egészséges párkapcsolat mindkét fél részéről megbecsüléssel jár, kölcsönös. Egy nő sem (és férfi sem) gyakorol szívességet azzal, mert nagy kegyesen hajlandó foglalkozni veled, ha ilyet engedsz vagy így állsz hozzá, már rég bukó.
2017. jan. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

[link]


Nagyon jól szemlélteti, miért nem jó ötlet. :)

2017. jan. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én azt hiszem legyőznélek sakkban.
2017. jan. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ha akkora s*gge van h rá tudom tenni a sörömet, marad. Ha nem, akkor nem marad.


vagy ez nem ér?

2017. jan. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha az álló farkán el tud vinni egy vödör vizet a ház körül, akkor maradhat.
2017. jan. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Aki ilyen direkt próbàkat talál ki, azzal a továbbiakban nem érdemes foglalkozni.

Ahogyan írták, a párkapcsolat nem arról szól, hogy az egyik fél megengedi, hogy szeressék. Hanem arról, hogy mindketten a másikkal akarnak minél több időt tölteni, társak lenni, stb.

2017. jan. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!