Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két fajta vonzalom?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, hogy életem során mindig két fajta lányokhoz kötődő vonzalom jön létre bennem.


Az egyik az amikor megragad valakinek a személyisége, rögtön nagyon jó kommunikáció jön létre köztünk és mintha már régóta ismernénk egymást, bármit meg tudunk beszélni.


A másik amikor egy lánynak a külseje fog meg igazán, nagyon fel tud izgatni, amikor rá gondolok és folyton arról álmodozom, hogy hogyan szeretkeznénk.


Valamiért úgy történik mindig, hogy vagy az egyik vagy a másik vonzalom van jelen bennem. Nincs olyan, hogy egy lányhoz mindkét szempontból vonzódok. Ezért általában vannak lányok, akikkel nagyon szívesen szeretkeznék és vannak, akikkel tudom, hogy nagyon jó párkapcsolatom lenne, de a szex nem lenne olyan jó nekem.


Miért lehet ez?



2017. jan. 13. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert pasi vagy. Szerintem még csajozz egy kicsit és megtalálod az igazit. Lehet majd két barátnőd lesz:)
2017. jan. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Volt már olyan kapcsolatom, ahol csak szex volt és ott hiányzott a szerelem és volt olyan is, ahol csak szerelem volt, ott meg hiányzott a szex.
2017. jan. 13. 14:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nem mindenkinek jön össze a tökéletes. Szerintem az emberek többsége nem is tudja mi a szerelem, majd valami valamikor azzá alakul, meg idővel elkezdik egymást szeretni az emberek, de amikor rájönnek, hogy nem oké, akkor meg már összeköti őket a gyerek, meg a lakáshitel.


Várd ki az időt, lehet eljön az a lány akinél minden működni fog és ha kezdeményező, kitartó, hűséges leszel megtalálod a boldogságot.

2017. jan. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valóban nagyon nehéz megtalálni azt a nőt, aki mindkét vonzalomtípusban kötődik hozzánk. Tovább nehezíti a párkeresést, hogy ha ezen kritériumoknak meg is felel valaki, az még korántsem jelenti azt, hogy az élet egyéb területén is partner tud lenni. Nekem közel ötven kapcsolatomba és egy elrontott házasságomba került megtalálni.

S ahogy utolsó írta, valóban, a legtöbben sohasem ismerik meg ezt a szerelmet, mert leragadnak egy arra érdemtelen személy mellett.

Női oldalról talán még kacifántosabb a dolog, mert ott ég az érzések (megérzések) is szerepet kapnak.

2017. jan. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!