Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatnék magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék magamnak alibi meleg férfit?

Figyelt kérdés
Alibi alatt azt értem, hogy nőként nővel élek együtt, de hazavinném a férfit, hogy a szüleim megnyugodjanak. Mivel ők azt hiszik hetero vagyok. Hol találhatnék ilyen férfit ? 23 éves vagyok jelenleg.

2017. jan. 14. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért ragaszkodsz meleghez?
2017. jan. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert nem szeretnék a férfival semmiféle kapcsolatot. A barátságon kívül.
2017. jan. 14. 13:22
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

Nem lenne egyszerűbb tisztázni a dolgot?

Ennek semmi értelme, most gondolj bele mindig fogod magaddal ráncigálni a férfit ha mész anyádékhoz és mi lesz ha egyszer anyádék beállítanak hozzád meglepetésből?

Életed végéig ezt akarod játszani?

2017. jan. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27%
Van egy mondás: Ha már egyszer k_a vagy, tartsd a p_ád! ugyan ez érvényes ide is, ha már egyszer belemész valamibe, akkor vállald fel magad és viseld el a következményeit!
2017. jan. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani, mert sejtem hogy milyen külső kényszer hatására szeretnél erre az útra tévedni és meg is értem a félelmedet... De ez csak ideig-óráig játszható ha egyébként meleg párkapcsolatod lesz egy nővel. Hamar gyanús lesz minden (valószínűleg már most is az, ha haza akarsz vinni egy alibipasit), és semmivel sem lesz kellemesebb két év múlva lebukni, mint most. Erről te nem tehetsz, és ha olyan a családod, el fogják fogadni előbb-utóbb.
2017. jan. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az a gond hogy a mostani kapcsolatom előtt férfival voltam együtt 5 évig.. és most a családom azt gondolja, hogy megrogytam mint a tulipán télen pedig csak keresem önmagam és most éppen egy nővel vagyok boldog. Mivel ismerem a családom tudom, hogy ezen nagyon nagyon kiakadnának sőt talán még ki is tagadnának, de el nem fogadnák... szóval lehet hogy ideig óráig hazudok meg ilyenek. És volt már hogy véletlenül betoppantottak hozzám, és jelenleg a leszbikus párommal lakom, de nem sejtenek semmit sem..

Szóval még mindig fenn áll a kérdésem. Azért keresek meleg pasit, hogy ő is hazatudjon vinni mert ő nagyjából érti én miért keresem őt..

2017. jan. 14. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!