Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak ti tudnátok élni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti tudnátok élni párkapcsolatban egy cigány származású lánnyal?

Figyelt kérdés

Igen, én az vagyok, ha esetleg valaki megkérdezné.


L



2017. jan. 15. 12:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
61%
Ha én is az lennék akkor biztos.
2017. jan. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
70%
Pontosan. +1 az előzőhöz.
2017. jan. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
75%

Nem érdekel a származás, az életforma annál inkább.


Számomra nem az a "cigány", akinek kreol a bőre, sötét a haja és a szeme, hanem az, aki úgy él, úgy viselkedik, és akkor lehet szőke, kék szemű is.



Volt már cigánylány, aki nagyon tetszett, sajnos nem jött össze, csak barátok maradtunk. Igazi középosztálybeli családja volt, normális munka, normális életvitel. Gyönyörű lány volt, persze, hogy nyomultam rá.

2017. jan. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
82%

Van egy cigány ismerősöm aki gyönyörű nő. Nem igazán mondja rá senki hogy cigány , nem annyira barna , nem úgy beszél \ viselkedik mint a cigányok többsége.


Hosszú távon viszont nem tudom működne e , maga a tudat, illetve a családja miatt. Mert rajtuk látszik azért hogy cigányok. Persze ha normàlisak akkor nem lenne gond.

Nem tudom , ez szerintem az adott nőtől ,és körülmènyektől függ.

2017. jan. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Szergej55 ***** válasza:
70%
Nem, nem is akarnék.
2017. jan. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
14%

Én fehér cigány vagyok.

Magyarnak születtem, anyám fehér volt, apám roma felmenőkkel.

Én szőke vagyok és kék szemű.

De mivel sok roma ismerősöm volt, nagyon könnyen vissza tudok alakulni, romává, ha olyan közegben mozgok pár napot.

Amúgy tiszta fehérnek nézek ki, sokan nem is gondolnák.

Egyedül az a gyanús sok embernek, hogy a fehér bőröm ellenére, ha egy kicsit is megkap a nap, nem pirosodok, hanem bebarnulok, mint az egyhónapos banán.

Néha kifejezetten élvezem, hogy a fehér külsőm ellenére romásan viselkedek, iylenkor látom hogy sok ember megrökönyödk,vagy kicsit félve tekint rám, csak azt nem tudom miért.

Amúgy egyetemet végeztem pszichológus lennék, bár soha nem érdekelt ez a szakma, így nem is ebben dolgozom, csak azért végeztem el, hogy elmondhassam van egy egyetemi végzettségem.

Amúgy segélyen élek, mert örököltem házat, teljesen fel lett újítva a szülők halála előtt, passzív ház, szinte alig van rezsi, a segély kajára megy el, de arra is alig kell költenem, mert egy gazdaságot is örököltem földekkel állatokkal, így majdnem megvan minden.

na ez milyen számodra?

2017. jan. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudnék. És hogy miért? Csak olvasd el a hatos hozzászólást és rájössz...
2017. jan. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
38%

max akkor, ha árva lennél.

39F

2017. jan. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Szergej55 ***** válasza:
39%
Hiába a lepontozás, akkor sem kelletek senkinek.
2017. jan. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
23%
Nem, soha.
2017. jan. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!