Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem a Férfiak elvárásaival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem a Férfiak elvárásaival vannak a bajok? Lehet nem a nőknek nem kellenek, csak nem mindegyik rétegnek?!

Figyelt kérdés

Itt találtam most ezt a kérdést,és elgondolkoztam, hogy sokak által ,elég éles kritikákat kap a celeb a képen .


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..


Aztán délután fele is volt egy kérdés, ahol mindenki a linkelt átlagon feletti lányt, leátlagosozta,pedig sokan olyan lányt meg sem tudnának környékezni, mert azelőtt elhajtanák őket, nem az elvárásokkal van a baj? Tudja itt egy-néhány fiú,hogy milyen a csúnya lány?


2017. jan. 15. 19:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
21%
Annyira unom már ezt a sárdobálózást, fogd már fel hogy a nőknek ezerszer könnyebb a dolguk és itt zárd le a témát.
2017. jan. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A legrosszabb ***** válasza:
55%
Ezeket a nőket nem azért utasítom el, mert "csúnyák", hanem mert lerí róluk, hogy beképzelt, öntelt, válogatós suttyó lotyók, köszönhetően a veleszületett testi adottságuknak. Ezeket az érdekből cselekvő retkeket kerülni szoktam. Eléggé vicces, hogy azt hiszitek, átlagon alulinak tartjuk őket külsőre.
2017. jan. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
40%

Én is láttam azokat. Mindig mondtam, hogy amikor a férfiak a "férfiakról" beszélnek, abba beleszámít az összes férfi, mikor nőkről, akkor 16-30-ig, nagyon max. 60 kilóig, hosszú haj a kritéria. Aki ezen kívül van, az nem is nő.


Tehát el van nekik csusszanva a számozás.

2017. jan. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én voltam a délutáni kérdés egyik válaszolója. Nem a levegőbe beszéltem, linkeltem is egy másik lányról képet, hogy én azt tartom szépnek, a kérdésben szereplőt pedig átlagosnak. Érveltem, alátámasztottam, lepontoztak.

Én jártam duci lánnyal, szemüvegessel, nem-babaarcúval. Az én elvárásaimmal semmi gond szerintem, de itt vannak azért néhányan tényleg, akik Mila Kunist meg Ariana Grandét várják hogy bekopogtasson az ajtón.

Szexre tényleg jóval könnyebb partnert találni a nőknek, ezzel nincs is semmi gond. (Szép is lenne, ha egy férfinak is csak annyit kellene tenni :D ). Normális, kiegyensúlyozott, harmonikus, szeretetteljes, érzelmekkel teli párkapcsolatra viszont most már azt vettem észre, hogy a lányoknak van iszonyatosan nehéz dolga társat találni. Az oldalon kommentelő férfiak többségét elnézve szerintem egyértelmű, miért gondolom így.


22/F

2017. jan. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ez poornhubra való, nem asszonynak/gyereknevelésre
2017. jan. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Érdekes hozzáállások

Köszönöm amúgy a válaszokat.

Mondjuk így olvasva, mások kérdéseit is,sokan szerintem csak azért vannak fent, hogy hajtsák saját igazuk, és nem fogjuk megtudni, hogy náluk milyen azaz átlagos nő,akikre mondjuk ráírnak társkeresőn, a délutáni kérdésből kifolyólag,azaz a lány, aki még nők szemében is már dekoratív, vonzó kategória.

2017. jan. 15. 20:09
 7/15 A legrosszabb ***** válasza:
Te arra a szép arcú szőke lányra gondolsz, akinek kipakolta valaki a képét?
2017. jan. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Igen egy google kép,pontosan erre a lányra gondolok.

Szép arcú lány

2017. jan. 15. 20:17
 9/15 anonim ***** válasza:
Sztm meg az az átlagos,aki a legtöbb ember szemébe szép vagy csunya.
2017. jan. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igen, de a képen a lány, ha átlagos, akkor itt komoly gondok lehetnek, már csak abból kifolyólag is,hogy ezek az emberek ilyen gondolatok szerint keresik, az átlagos nőket is, hisz ez a lány nem átlagos hanem szerintem egy átlag feletti szint pl egy társkeresőn.
2017. jan. 15. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!