Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek mi bajuk van a szemüveges, tanultabb, nyugodtabb, csendesebb típusú férfiakkal?

Figyelt kérdés

Nem értem miért nem jönnek be a nőknek, már néha én érzem magam kakukktojásnak.

Lehet több mindent tudnának nyújtani mint az izmos, kigyúrt, ostoba, hűtlen szépfiúk, akikkel nem lehet tervezni hosszútávon.

Senki másnak nem jön be a kérdésben említett típus rajtam kívül? 25N


2017. jan. 17. 17:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
A nők az ilyen férfiakat unalmasnak tartják, meg egyébként is fontosabb nekik a külső.
2017. jan. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
68%
Sok nő nem tudja elviselni, hogy a tudomány érdekesebb, mint ő. Ez van :)
2017. jan. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Van valamilyen régi, bölcs mondás (ami most nem jut eszembe)

Majd valaki leírja helyettem.

Nem az expert nerd srác nem kell senkinek, hanem a hozzá képest faék egyszerű hondolkodáaú olcsó ribikből van túl sok, akik nyilván nem érnek fel hozzá semmilyen téren. Pl én nem tartom magam kiemelkedően okosnak, tanultnak pedig végképp nem... de keresve sem találok olyan nőt aki jó társaság lenne egy komolyabb beszélgetéshez, aki intellektuális, érdekli a világ, a tudomány, az apró részletek... Szerintem te is látod hogy az átlag nem ilyen. Baromira nem fog nekik tetszeni egy értelmesebb, visszafogottabb srác. Nekik ez nem érték. Olcsó ribiknek nem kell nyújtani egyebet kemény dugáson és tesztoszteron szint mutogatáson kívül. Náluk a hűség is sokadrangú dolog.

2017. jan. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Félek h talán uncsik és hogy az ágyban nem szenvedélyesek.
2017. jan. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Azért a tanult, nyugodt srác sem mindig etalon (mondom ezt úgy hogy a vőlegényem az).

Én fiatalon kezdtem ilyennel kapcsolatot, örültem is hogy mekkora kincsre leltem mert másnak biztos nem kellene, aha, 6 hónapra olyan pszichopata lett, épp meg nem ütött. És nem miattam, egészséges önismeret keretében ezt ki merem jelenteni.

Ahhoz képest előtte is, utána is lett csaja, igaz, nem hosszú ideig.


2. példa, ez barátnőé, vidékről felszabadult, szintén csendes, nyugis srác, szemüveg, informatikus, minden ami kell. Elvoltak jól pár hónapig, majd a srác, aki fél évvel azelőtt került Pestre, rájött ám hogy mennyi csajt megkaphat, mert hát kivirult kicsit a barátnőmtől... dobta is, azóta (1.5 év) látom instán hogy már kb 4. nőjét fogyasztja...


Summa-summarum - az általánosítás továbbra sem állja meg a helyét.

2017. jan. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Az a bajuk, hogy ők nem játsszák el a macsó alfahím szerepét, nem mutatják a pávatollaikat, így nem jön elő a nőnél a "MICSODA FÉÉÉRRFIII!" érzés, tehát észre sem veszik.

Velem hasonló a helyzet, bár nem vagyok szemüveges, és azt mondják jóképű vagyok, de csendesebb vagyok, nem bulizok minden héten, nem adok a látszatra (látványos menő kocsi, motor). De még is jó visszajelzéseket kapok szex után...

2017. jan. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én is ezt tapasztaltam sajnos mint, amit a kérdező. Én is csendesebb, szemüveges típus vagyok, de beszélgetni mindig is szerettem akár osztálytársakkal, barátokkal, barátnőkkel. Sokféle téma érdekel. Nem szeretek csak úgy tengeni, lengni a világban tudatlanul....
2017. febr. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Járni kell Klubokba pl én is ezt teszem azért, hogy esetleg jobb legyen. Szerencse is kell ma sajnos egy megfelelő pár megtalálásához!
2017. febr. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!