Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nincs saját lakása egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs saját lakása egy 30-as férfinak, csak albérletben él (átlagosan keres, esélytelen hogy abból valaha is egyedül összehozza), akkor párja sem lesz, ha amúgy megfelelően néz ki, rendben van jellemileg is?

Figyelt kérdés
2017. jan. 19. 19:05
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
70 ezer rezsivel, 30 ezer egyebekre, 10-15 szórakozásra. A maradék 60 ból meg...Szóval értitek. Segítség nincs. Pár most szintén nincs.
2017. jan. 19. 19:08
 2/12 anonim ***** válasza:
79%

Igazad van, nagyon nehéz egyedül. Én viszont mindig is úgy gondoltam, hogy majd a párommal együtt építem fel az életem (pl. együtt gyűjtünk saját lakásra), nem egyedül, aztán a másik csak beleül a jóba. Manapság másképp szinte lehetetlen, ha nulláról indul az ember.


Fel a fejjel, biztos akad még egy csomó olyan nő, aki hozzám hasonlóan gondolkodik. :)

2017. jan. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az az igazi, ha párban teszi ezt az ember. Ugyanakkor ott a félsz, hogy 50% az esély manapság a válásra, annyira gyakori lett. Akkor meg a hölgy visz el mindent. Hát nem tudok. Persze nem akar az ember pesszimista lenni, de nagyon sok ismerősöm így járt ebben a korban.
2017. jan. 19. 19:16
 4/12 icu75 ***** válasza:
Lehetséges,hogy van olyan nő aki számára ez probléma. Számomra nem volt az. 30évesen ismertem meg a jelenlegi párom,aki a mamájánál lakott,nem albérletben. Elvált férfi,átlag keresettel,gyerektartást fizetett egy gyerek után. Hozzám költözött,dolgoztunk mind a ketten. Lett közös gyerekünk. Kapott egy jó lehetőséget,így ma már egyáltalán nem élünk rosszul.
2017. jan. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
11%
Minden kapcsolatnak vége lesz. Soha nem közösködnék pasival.
2017. jan. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szerencsére én ne vagyok elvált, gyerektartást sem fizetek, nem otthon élek. Szóval még annyira nem is vagyok vészes helyzetben.
2017. jan. 19. 19:21
 7/12 anonim ***** válasza:
18%
2-es vagyok. Előbb a jogszabályoknak nézz utána, mielőtt leírod az életed házasság szempontjából. Ha a pároddal kötni fogtok házassági vagyonjogi szerződést,akkor bizony ne fog "mindent vinni" váláskor. :)
2017. jan. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nagyon jól kell kinéznie, és akkor van esélye, hogy párja legyen.
2017. jan. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 mikeXxX ***** válasza:
25%

Gondoltam most beszólok neked !

Tudod azért nincs lakásod mert nem teszel érte és csak rinyálsz na most ugyanezért nincs párod sem mert csak rinyálsz és ezt most férfiként mondom neked !

Most azt mondod rám kretén de tudod én alkalmazottként tettem össze nem is egy lakást csak tudod amikor te otthon aludtál én akkor is dolgoztam aztán amikor te elmentél bulizni én akkor is dolgoztam amikor te épp gyakoriztál én akkor is dolgoztam amikor te épp szilvesztereztél vagy kárácsonyoztál én akkor is dolgoztam olcsón vettem lakást és aztán azon is dolgoztam hogy jobban nézzen ki te is dolgozz többet magadért aztán ha ezt elérted lesz neked is siker a kitartásért nem másért ! 37f

2017. jan. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

70 ezer az albid? Hát miért nem veszel lakást hitellel. Ha lehet választani hogy a sajátodéba fizess vagy havonta egy idegent gazdagíts akkor inkább az előbbi :)

Sokaknak nincs sajna 70 ezrük még albira sem, neked van. Hát tedd jó helyre azt a pénzt.

2017. jan. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!