Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedhetek férfiakkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetek férfiakkal?

Figyelt kérdés

Interneten nem nagyon megy az ismerkedés, rendszerint megszakadnak a beszélgetések és már nem szívesen osztok meg másokkal személyesebb dolgokat. Vagy csak egyszerűen nem vagyok annyira érekfeszítő ember és inkább nem válaszolnak a levelemre.


Szóval az internetes ismerkedés mellett még hol lehetne ismerkedni?


L



2017. jan. 23. 07:24
 1/7 A kérdező kommentje:
érdekfeszítő*
2017. jan. 23. 07:27
 2/7 anonim ***** válasza:
Leírtad a kérdésedben, hogy a netes ismerkedések miattad döglenek be, tipikus igen - nem társalgás nem éppen biztató egy férfi számára!
2017. jan. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogyan szoktál interneten ismerkedni?
2017. jan. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Élőben is ugyanilyen lennél. Fogalmam sincs kivel kéne ismerkedned. Beszélgettem már ilyen lányokkal. Maguktól semmit nem mondanak, nem kérdeznek, nincs hobbijuk, nincs semmi amiről beszélni tudnának. Szerintem magaddal foglalkozz először. Ha már nem egy növény szintjén állsz, kezdhetsz ismerkedni.
2017. jan. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm a válaszokat.
2017. jan. 23. 09:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Bizony, az igen, nem, aha triós társalgás nem azt az érzést kelti bennünk, hogy érdemes folytatni...
2017. jan. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne azon gondolkozz hogy "hol", hanem a hozzáállásodon változtass! Én is rengeteg olyan lánnyal beszéltem már ilyen társkeresőkön, akik képek alapján nagyon szimpatikusok voltak, és még beszélgetés során is, de amúgy egy kuka volt. Én maximálisan érdeklődtem irántuk, de mikor ez semennyire nem volt kölcsönös hagytam a fenébe őket, akármennyire is tetszettek. Szóval éreztesd velük, hogy ők is szimpatikusak neked, ne csak igen/nem-et válaszolj. Merj beszélgetni, csak ezt tudom javasolni.
2017. jan. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!