Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 30 feletti férfiak, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30 feletti férfiak, akik még nem találtak párt, sokat csalódtak, azok mit gondolnak, hogyan tovább? Hol rontották el? Hol a hiba?

Figyelt kérdés
2017. jan. 23. 22:48
1 2
 1/11 Diavolino44 ***** válasza:

Attól, hogy elmúltam harminc nem dől össze a világ. Harom hosszú kapcsolaton vagyok tul, nem keveredtem meg, kicsit lelomboz, az, hogy ha olyan partnert szeretnek aki kívül belul is stimmel, akkor hosszú ideig kell keresgélni mire összejön. De inkabb vagyok egyedul, mint egy rossz kapcsolatban. Amugy annyiban igazad van, hogy pl az utolso kapcsolatomban ami messze a legrosszabb volt, probaltam menteni es hitegetni magam, hogy ez a lany nem olyan, aztán jött a következő duhrohama + sírás kombonicio es elegem lett. Csepegtesse a mérget mas poharába.

Mivel ezen legutolsó exem miatt leépítettem a szociális korom nagy részét igy most azt epitgetem szepen vissza, rengeteg új emberel talakozok, nem is értem, hogy miert hagytam, hogy leépüljön korulottem majdnem mindneki. Szoval nekem ugy néz ki a hetem hétfő

-péntek meló + tanulás. Pentek este party, szombaton mindig mas, kirándulás, társasjáték a haverokkal, család, kutyakiallitas, es meg egymillió dolog, vasarnap meg főzés este salsa ora + latin party. Iszonyatosan élvezem!! Persze néha jol jönne valaki aki felmelegitene az agyat, de majd egy par hónap max ev mulva ugyis jön valaki.

Teljesen őszinte leszek, a ket nem közül akinek nagyobb pofon a 30-as szám az ezerszer inkabb a nők mint a férfiak. Aki 30-as nővel beszéltem, csúszik lejjebb az elvárásai küszöb. Majd ha negyven fele közeledek, akkor szeretnek családot, vagy gyerekkel vagy gyerek nélkül. Addig élvezem a szocializációdast, az utaztatást, a tanulást, stb.

Nálam ott a hiba, hogy nem eleg erős bennem a gyerek utáni vagy, mert azzal tudnám magamat ,meggyőzni, hogy egy közepesen jo kapcsolatban lehorgonyozzak, es ne nezegessem a miniszoknyas lányokat.

31f

2017. jan. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hogy hol? Azt hiszem azon a ponton, amikor az első ribizli után elhittem a másodiknak is, hogy ő nem olyan.

Hogyan tovább? Most még megnézem az X-aktákat, aztán lefekszem, alszom, holnap felkelek, dolgozom, élek egy kicsit a hobbimnak, és ez így végtelenítve.

Az élet túl rövid, hogy párkapcsolatosdira pazaroljuk.

2017. jan. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

1x csalódtam igazán. Hosszú kapcsolat volt.

Hogyan tovább? Ahogy eddig is, vannak céljaim, hosszútávúak és rövidtávúak , vannak hobbijaim amiket űzök, vannak új dolgok amiket kipróbálok.

Hol rontottam el? Rosszul választottam annak idején.

Hol a hiba? Ott hogy nagyon nehéz megtalálni azt a nőt akivel összeillünk.

2017. jan. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Bármilyen korban benne van a pakliban, hogy egyedül marad az ember.

Nekem 2 hosszabb kapcsolatom volt, az elsőnek tulajdonképpen csak a játékszere voltam, jópár dolog apránként kiderült a kapcsolat alatt, úgy vetett véget neki, hogy egyik napról a másikra bejelentette, magában érlelgette a döntést, majd lapát. Odáig rengeteg időnkbe, pénzükbe került az egész. Csak néztem. Gyanítom, egy régi kapcsolata lehetett a háttérben, de mivel olyan stílusa volt, hogy alig kommunikált, simán tudta leplezni.

Második kapcsolatomban kiderült egy gyerekes nőről, hogy nem teljesen normálisan viselkedik a gyerekével kapcsolatban, mára a gyereke 20 éves, és még mindig egy ágyban alszanak...borzalom. Visszagondolva.

Ezeket összeadva, meg a hallottakat, tapasztaltakat, köszönöm, jó nekem egyedül is.

2017. jan. 24. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Alacsony és ronda vagyok, ez a hiba. Mivel ez nem is fog már változni, és gazdag is max lottóötössel lehetek, nagyjából már lemondtam arról, hogy valaha párom legyen. 31/F
2017. jan. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én találtam már nem is egyet, de mindnek vége lett.

Úgy gondolom, hogy úgy lesz a tovább, hogy egyedül leszek.

És nem rontottam el sehol, egész egyszerűen magányos farkas típus vagyok, nem gondolom, hogy ez hiba lenne. A hiba legfeljebb az lehet, hogy ezt eddig kellő önismeret híján nem ismertem fel én sem magamon, ezért erőltettem a komoly kapcsolatokat, kellett pár zátonyra futott kapcsolat és csalódás, mire rájöttem, hogy én nem vagyok alkalmas erre.

34/F

2017. jan. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kedves Ötödik válaszoló!


Mindig van remény. Én 30 évesen vesztettem el a szüzességem.

2017. jan. 26. 23:08
 8/11 A kérdező kommentje:
Szerintem én sem vagyok alkalmas az egészre. Nem mellesleg, csak azért, hogy legyen valaki, senkivel nem szeretnék kezdeni. Ehhez érzelmek szükségesek számomra. Bár mindig mondják az ismerőseim, családtagjaim, hogy valaki kellene, csakhogy nagyon nehezen kerülök közel a nőkhöz. Másrészt elegem van abból, hogy annak szülei, esetleg barátnői/barátnője ítélkezzenek felettem. Egyáltalán nem értem, miért kötelező barátnőt szerezni, valahová, valakihez tartozni.
2017. jan. 27. 12:53
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég múltam 36. Ez nagyjából egy férfi várható élettartamának a fele, így én is elgondolkodtam ezeken a dolgokon. Fiatalon úgy gondoltam, hogy ennyi idős koromra már családom lesz, nos ebből nem lett semmi.


-Hol a hiba?: Szerintem bennem. Valószínűleg a külső és a belső tulajdonságaim nem olyanok, amelyek egy nő számára vonzóvá tennének. Bár a munkámban sikeres vagyok, van hobbim és egy csomó dolog érdekel, de ezek egyike sem olyan, ami alapján érdekes lennék számukra. Viszont nem vagyok hangadó, sem nagy dumás, nem űzök semmilyen extrém sportot.


-Hogyan tovább?: Nem mondom, hogy végleg feladtam a keresést, viszont úgy gondolom, hogy ha eddig nem jártam sikerrel, már nincs túl sok esélyem. Így hát inkább berendezkedem az egyedüllétre és kiélvezem az előnyeit. Élhetek a hobbimnak, megpróbálok félretenni némi pénzt és utazgatok, esetleg kipróbálok új dolgokat.


Úgy tűnik, hogy én sem vagyok alkalmas a párkapcsolatra.

2017. jan. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A fő baj az, hogy nagyon nehezen kerülök közel az emberekhez. Nem járok kocsmázni, nem iszom, szórakozóhelyekre sem megyek el, az extrém sportok távol állnak tőlem, a tánc kicsit sem vonz. A színház, a zene, a költészet, a kulturális események, programok, a könyvtárazás viszont igen.
2017. jan. 29. 12:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!