Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkereső oldalon az adatlapo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalon az adatlapomra a bemutatkozáshoz kiírtam, hogy egyedül nevelem a gyerekemet. Nem tobzódnak a jelentkezők, ez lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Csinos nő vagyok, az életben nem szokott probléma lenni, csak már pár éve nem mozgok olyan körökben ahol új embereket ismerhetek meg. Azért írtam oda mert külön nem volt ilyen kérdés,és nem akarok zsákbamacskát árulni.

2017. jan. 27. 17:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
46%

Én is kiírtam és rengetegen írnak.


A legtöbb férfi csinos, vékony, stabil anyagi helyzetű, esetleg diplomás 30 alatti nőt keres. Ezeknek megfelelsz?

2017. jan. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem többnyire olyanok fognak jelentkezni, akik szintén egyedül nevelnek gyereket. Ha csak nem elégedsz meg egy szexkapcsolattal.
2017. jan. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hány éves. 25 alatt a korban hozzád illő pasik kevésbé akarnak gyerekes nőt, inkább saját családot akarnak.

30 felett már nem gond, általában már nekik is van gyerekük, nem számít annyira.

2017. jan. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 llorTllorT ***** válasza:
28%
a mai beteg ,önző világban tudod jól,hogy igenis ez a probléma.
2017. jan. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Negyven leszek az idén és nyilván korban hozzám illő társra gondolnék. Diplomás is vagyok, stabil anyagi helyzetű is. De szex kapcsolat nem érdekel, arra van bőven jelentkező, sajnos :-(

Vagyis felfoghatom bóknak is, de én társra vágyom.

Csak az érdekelt, hogy ez visszahúzó tényező-e.

2017. jan. 27. 18:04
 6/22 anonim ***** válasza:

Negyven felett nem érdekel senkit a gyerek, valami más lesz a háttérben.


Gondolom a megjelenés.

2017. jan. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Hát...azt nem hinném. De mindegy, köszönöm a válaszokat. A privátokat is,de ha nem gond, inkább nem válaszolnék, érthető okokból.
2017. jan. 27. 18:25
 8/22 anonim ***** válasza:
0%

Fiatalabb miért nem jó?Ha te ismeretlenül és nagyképűen szelektálsz kor alapján miért várod el,hogy téged elfogadjanak?Lehet egy fiatalabb pasi rendesebb lenne hozzád mint egy "korban hozzád illő társ".

25/F

2017. jan. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nagyképűen szelektálok kor alapján???? 40 éves vagyok, mit csináljak egy huszonévessel? Nem vagyok én liliomtipró... Komoly kapcsolatról beszéltem, nem szexről,arra tudom hogy van jelentkező minden korosztályból...
2017. jan. 27. 18:35
 10/22 anonim ***** válasza:
0%

Képzeld el én sem csak szexről beszéltem,de a te logikád alapján mit csinaljon egy 40 éves fószer a te gyerekeddel?Miért nevelje más gyerekét?Megérdemelnéd,hogy egyedül maradj a "korban hozzád illő társra" várva.És 18 felett már nagykorú az ember,20-on évessel járni nem liliomtiprás. Tíz év múlva meg futnál utánam,buta tyúk.

25/F

2017. jan. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!