Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem azt társkeresés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt társkeresés alatt, hogy nekem meg kellene játszanom magam?

Figyelt kérdés
Egyszerűen azt érzem, hogy úgy ahogy vagyok, senki sem fogadna el. Volt már olyan. hogy fiúk rám írtak, mert tetszek nekik, de mindegyiken azt éreztem, hogy egyik sem fogadna el úgy ahogy vagyok, félénk és csendes lányként.
2017. jan. 29. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert gondolom attól félsz, hogy nem leszel érdekes a másiknak. És ezért próbálsz valami show-t letolni, hogy majd akkor.
2017. jan. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mennyire félénk és mennyire csendes?


Egy kapcsolatban azért kell beszélgetni, az egyik legjobb módszer a másik megismerésére. És hangot kell adni a véleményednek is, hacsak nem akarod teljesen alávetni magadat a másik akaratának. Meg meg is kell(-ene) nyílni a partner felé.


Na nem az első üzenetváltáskor őszinteségi rohamot kapni és 4 oldalnyit gépelni, de érted... :)

2017. jan. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
Mert magadból indulsz ki. Színészkedni a csajozáshoz kell, a pasizáshoz nem. Ti lányok valóban nem fogadjátok el a csendes, visszahúzódó srácokat, fordítva viszont nem igaz.
2017. jan. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy miért érzed így, de egyáltalán nem kell. Mindig add önmagad. Azonban az internetes társkeresésnél ez olykor kevés lehet, hiszen lecsökkennek a kommunikációs lehetőségek, szóval neked a való életet javaslom. A discót mondjuk hanyagold! :)
2017. jan. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az élet olyan, hogy a legtöbb esetben kompromisszumot kell kötni, azaz figyelembe venni a másik fél véleményét, érdekeit, ő is a tiéd, és valahol félúton megállapodtok. Ha te a "fogadjanak el úgy ahogy vagyok" alatt azt érted, hogy neked ne kelljen kompromisszumot kötni, figyelembe venni a másikat, de cserébe a másik fél meg fogadja el 100%-ban a te álláspontod, akkor nagyon-nagyon rossz úton jársz.
2017. jan. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem kell megjátszanod magad.

Két kezem összetenném ha találnék egy helyes, félénk, csendes nőt!

2017. jan. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kell. Szeretnék ilyen lányt. Már ha ez nem azt jelenti, hogy 1 szavas válaszaid vannak, és semmi kérdésed, mert az pont olyan mint az érdektelenség jelzése...
2017. jan. 30. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elfogadnának! Csak nagyon nagyon rossz helyen keressel. Ne jàtszd meg magad, mert akkor azt is elüldöződ, aki úgy szeretne amilyen vagy!
2017. jan. 30. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!