Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vékony lányok, szeretitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony lányok, szeretitek a testalkatotok, főleg ha bejön a partnereteknek?

Figyelt kérdés
Van akinek kimondottan vonzó a kis mell, fenék és a lapos has, karcsú alakkal. Aki ilyennel rendelkezik, írhat korral, paraméterekkel. Inkább sportosak vagy soványak vagytok? Mikor előny és hol hátrány az alkatotok?

2017. febr. 3. 19:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Egy újabb "ártatlan" kérdés, aminek még véletlenül sincs ismerkedős töltete...:D
2017. febr. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

En szeretem a vekony testalkatom :)

19

2017. febr. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Színtén vékony testalkatú vagyok. Az sose zavart, a kis mellem annál inkább. Mindig szégyeltem.

Viszont jött a párom aki odáig van. Sokat segített, hogy elfogadjam magam.

Hátránya saját tapasztalatom alapján az, hogy sokan előre ítélkeznek, pl a munkáltatók, hogy esetleg nem bírnánk a nehezebb munkát pedig mint sok mindenben itt se kellene általánosítani.


26

2017. febr. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
29%

Engem úgy konkrétan az egész testalkatom borzalmasan zavar, mert vékony vagyok és alacsony is.

Nem tudom mi lehet benne az előny...24N

2017. febr. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Taushi ***** válasza:
100%
#4: Pont az, hogy vékony és alacsony :)
2017. febr. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én mindig is sovány voltam, és a mellem sem nagy. A fenekem viszont nem kicsi, mert a csípőcsontom széles, ezért hiába nincs rajtam egy deka felesleg se, nagynak néz ki. A csontból meg ugye fogyni sem lehet. Én úgy szoktam fogalmazni, hogy úgy nézek ki, mintha egy szamár elejéhez egy ló hátulját csatolták volna hozzá. Régebben zavart, de ma már nem érdekel különösebben.


Hátránya: Ha kosztümöt szeretnék venni például, akkor amelyiknek a nadrágja pont jó lenne, az mellben bő, ha meg mellben pont jó lenne, akkor nem jön rám a nadrág. Bikinivel és fehérneművel ugyanez, ezért csak olyan szettet tudok venni, ahol a felső és az alsó rész mérete külön választható, ilyen meg nem sok van.


Előnye: Ehetek amennyit akarok, nem hízok semmit.


30N/174cm/59kg

2017. febr. 4. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szeretem is meg nem is. 21 éves vagyok, 165 cm és 45 kg, nyilván a mellem és a popsim elég kicsi, örülnék, ha picit nagyobbak lennének. Viszont a hasam és a vékony derekam szeretem :)


Előny, hogy ehetek amennyit szeretnék, nem hízok, illetve az alakomon a ruhák nagy része jól mutat, nem kell azon filóznom, hogy mi lenne "előnyös". Hátrány, hogy csak bizonyos helyeken tudok vásárolni, mert a legtöbb üzletben a legkisebb méret is leesik rólam. Néha gyerekruhát kell vennem, mert csak az jó rám :)


Páromnak nagyon tetszem így, bár azért mindig bíztat, hogy elférne még rajtam pár kiló. De azt is szokta mondani, hogy jó, hogy ilyen vékony vagyok, mert majd az évek múlásával meg miután szülök még mindig nagyon szép alakom lesz, még akkor is, ha rajtam marad egy kis plusz.

2017. febr. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én imádom a testalkatom, vékony vagyok, lapos a hasam, vékony a derekam, nagyon formás és kerek a fenekem, kicsi a mellem (én nagyon szeretem, és inkább előnynek érzem, mint hátránynak), formásak a lábaim és van thigh gap-em is.
2017. febr. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

En soha nem voltam tobb mint 50kg

Ehetek amennyit akarok,meg ejjel egykor is akarmit sose hizok meg 22eves vagyok es az elmult kb.4,5evben semmit se valtozt (talan nottem egy ket centit) de hizni,de sem fogyni nem fogytam. Mindig ugyanannyi vagyok. Mar dokinal is voltam emiatt,mert tulzott paranoid vagyok. (Apolono vagyok amugy) minden betegsegetbekepzelek):D nagyon szar.

A doki azt mondta,nagyon szerencses vagyok. A koleszterinem szinte csak par szazalek,a bmi-m tokeletes,egy deka zsir sincs rajtam. Persze sportolok is ,pentektol vasarnapig futni jarok. 163Cm es 50kg voltam legutobb is! A mellem 80 a csipom 60 nem tul szeles, a hasam lapos (mint mindig) de a fenekemet en is nagynak latom..hm...nemtudom igazabol...:/

2017. febr. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Hali! Én mindig sovány voltam. 174/43. 46 kg volt a maximum amire felment a súlyom.

Én elég sok hátrányát tapasztaltam. Irok párat: Sokszor csúfoltak, gebelibának, élő csontváznak, göbének. A ruhák bórzalmasan álltak rajtam. Se mellem nem volt, se fenekem. Sokszor mondták, biztos nem eszek rendesen. A fotóimat elnézve is szörnyen soványnak látszok.

A legrosszabb az volt, mikor az akkori "udvarlóm" elhagyott a soványságom miatt, mondván, nem akar egy élő fogyókúra reklámmal lenni. Akkor 17 éves voltam, és megfogadtam, addig nem nyugszok, mig nem hizok normál sulyra.

18 év kemény "hízókúra" megtette a hatását.

Úgy 3 évvel ezelött elkeztem hizni. Most 174/74 kg vagyok. Párom, immár 10 éve együtt vagyunk, még soványan ismert meg, de mióta meghíztam, úgy veszem észre, jobban tetszek neki. És bevalom öszintén, magamnak is jobban tetszem.

A környezetemben élő emberekre is más benyomást teszek. Már nem azzal vannak elfoglalva, milyen sovány vagyok, meg mennyit eszek.

Pozitiv tapasztalataim vannak.

2017. febr. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!