Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem igazán megválaszolható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem igazán megválaszolható kérdés, de mégis nagyon bosszant! Miért csinálhatják ezt a nők?

Figyelt kérdés

Mostanában társkeresőn ismerkedem. Két alkalommal is előfordult, hogy már facebookon beszélgettünk, ahol épp kérdeztem a nőktől valamit, de napokkal később sem válaszoltak rá, nem írtak semmit. Mi lehet ennek az oka? Én nem a közönyre gondolnék, ezt a két sztori részletezésével magyarázom.


1: A lány ír rám, h már személyesen is találkoztunk xy helyen, nagyon szimpatikus voltam neki... Viszont ő itt társkeredőn ritkán van, de facen sűrűbben, ott van-e kedvem beszélgetni? Mondom h persze, örülök h írt... Átmegyünk facre pár üzenetváltás, kérdem tőle valami egyszerű dolgot, pár órával később olvassa csak el, de már kb egy hete nem válaszolt rá... Így neg ugye h írjak neki, h ő még arra sem reagált?


2:Én írtam rá a csajra, de kb egy hét telt el, mire visszaírt, mert ritkán van fent társkeresőn. Kb 2-3 üzenetváltás után írtam neki, h xy vagyok vegyen fel facebookon, hogy többet tudjunk beszélni. Így is tett, ott ráírtam, visszaírt, majd szintén kérdeztem tőle valami alap dolgot, amire már szintén egy hete nem reagált semmit. Pedig sűrűn fent van. Miért nem ír?


Ha annyira nem érdekelném őket, akk minek vesznek fel facen? Ráadásul az egyik csaj még kezdeményezett is! Egyikkel sem beszéltem annyit, h esetleg unalmas legyen a dolog. Ilyenkor van értelme újból rájuk írni? Vagy írna ha akarna?


Előre is köszönöm az értelmes válaszokat! Én 26 vagyok a csajok 23 és 25.



2017. febr. 4. 08:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Közben meggondolták magukat valamiért, és mégse vagy szimpi. A facen tuti végigpörgették a fotóidat, az idővonaladat.Abból sok minden kiderül ám, pláne ha gyakran posztolsz. Milyen témájú dolgokat osztasz meg, mit tartasz poénosnak, mit dolgozol, milyen az öltözködési stílusod, stb stb..... nekem is volt már ilyen. Lány vagyok.
2017. febr. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem nagyon szoktam posztolni, a facen lévő képeim 80% uaz mint ami a társkeresőn. Jól gondolom, hogy semmi értelme ismét írni rájuk? Hisz ha kicsit is akarnának valamit írnának?

Én még arra gondoltam, hogy ha épp nem értek rá, mikor elolvasták, aztán pedig elfelejtették. Majd mire eszükbe jutott a dolog, már mondjuk másnap este cikinek érezték h ilyen sok idő mulva válaszolnak. Ez lehetséges vagy nagy butaság?

2017. febr. 4. 09:05
 3/11 anonim ***** válasza:
Randi előtt fb profil alapján megítélni valakit elég felszínes dolog, lehet jobban is jársz ha ilyenekkel nem talizol. De csináld a megosztásaidat úgy, hogy csak barátaid kivéve ismerősök lássák. A csajokat akiket bejelölsz pedig csak ismerősnek állíts be. Vagy töröld a fbt a fenébe. Sajnos nálam is sokszor meggondolják magukat még egy smárolós első randi után is, próbálom vizsgálgatni magam miért. Mert őszinte választ nem fogsz kapni. A kedvencem mikor azt hazudja, hogy nem áll készen kapcsolatra. Mégis hónapok óta fent van társkeresőn.
2017. febr. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Nekem az a véleményem, hogy semmit se vesztesz azzal ha nyomulsz bármilyen módon. Pörgess több nőt is párhuzamosan, aztán a nagy számok törvénye alapján bejön egy. Plusz XP-t szerzel.
2017. febr. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ránéztem a facebookomra. 2016-ban egy dolgot osztottam meg. Az pedig egy véradás volt, amit ismerősöm szervezett, én pedig ezzel próbáltam "terjeszteni". Az összes profilképem fent van társkeresőn is, és csak pár közös haveros nyaralós kép illetve esküvői kép(haveré) van, ami társkeresőn nincs feltéve. Nem nagyon szoktam semmit sem kitenni face-re. Igazából csak beszélgetésre használom.

Nincs értelme írni nekik?

2017. febr. 4. 09:28
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Teljesen felesleges felvenni valakit facebookra személyes találkozó előtt.

2. Az első történetben szereplő lányt már rég randira kellett volna hívnod.

3. Semmi pluszt nem adott a facebook fiókod. Valószínűleg úgy érzik hogy már megismertek, és ennyi elég is.

2017. febr. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Most hogy írjak rá bármelyikükre is, ha a legutolsó kérdésemre sem voltak képesek válaszolni. Az első lány is, hiába írt rám, ha utána semmi. A randirahívásra pedig lehetőségem sem volt, nagyon keveset beszéltünk. Most azt már nem keresem vissza, de kb 8-10 üzenetváltás lehetett összesen. Egyébként a második csaj sokkal jobban érdekelne. Ő sokkal jobban hasonlít hozzám, az első hölgy nagyon más egyéniség. Kevésbé tudnám elképzelni magam mellett, de ő is rendes aranyos persze.
2017. febr. 4. 11:41
 8/11 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy facebookon csetelnek? Én pl letöltöttem csak a messengert a gépemre, mert nem akarok facebookon lenni mindig. Az a program meg rögtön jelez, ha üzenet jön, be is adja, de a telefonra akkor már nem jön, nem jelez, hogy van új üzenet.
2017. febr. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Egy hete írtam neki, azalatt eszébe juthatott volna, h megkezdett egy beszélgetést egy sráccal. Még ha nem is pittyegett a telefonja
2017. febr. 4. 11:50
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkot gonosz, csúnya, fúj, dobáljuk meg kakival.
2017. febr. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!