Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, nektek nem jelenten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek nem jelenten kisebbségi komplexust, ha a párotok egy nálatok jóval többet kereső, nagyon nagy cégnél lenne osztályvezető és halmozná a diplomákat és rátok alig lenne ideje?

Figyelt kérdés
Kb kétszer annyit keres a párom, 500 nettót kb. Fél éve vagyok vele. Vegyipari cégnél vezető, most is tanul, már a 3. diplomáját kezdni el, most éppen anyagmérnök msc-t tanul. Eddig volt vegyészmérnöki, majd szintén 3.5 éves gépészmérnöki diplomája (párhuzamosan!), azt mondja, hogy ez még jól jöhet. Családot nem akar majd csak 5 év múlva. 24 éves a nő.
2017. febr. 11. 09:40
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Azt még nem is tettem hozzá, hogy a fél cég vele akar járni, mert csinos, szőke majdnem bombanő. Szóval van komplexusom.
2017. febr. 11. 09:43
 2/20 anonim ***** válasza:

Nekem is lesz elég jó diplomám, remélhetőleg állásom is, az nem zavarna, hogy jó pozíciója van. Viszont az, hogy a munka meg a tanulás sokkal fontosabb neki, mint én, az szakító ok lenne. Nem, nem kisebbségi komplexus, de ha van barátnőm, akkor nem azért van, hogy heti egyszer találkozzak vele 1 órát, mert épp dolgozik látástól vakulásig, vakulástól meg tanul.

Amúgy kicsit hihetetlen, hogy egy 24 éves ember vezető legyen egy vegyipari cégnél, úgy, hogy ahogy olvasom, kb 2 éve diplomázott.

2017. febr. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Borsodchemben vezető már most. Vagyis osztályvezető. 2 éve dolgozik ott.
2017. febr. 11. 09:50
 4/20 anonim ***** válasza:
Mindegy is, ha nem foglalkozna velem, biztos leülnék vele megbeszélni, ha nem változik semmi, akkor tuti vége lenne. Nem azért, mert jól keres és nem is azért, mert jó nő. Bízni kéne benne, ha meg akar csalni akkor is megfog ha izgulsz, meg akkor is, ha nem.
2017. febr. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem az anyagiakkal szokott a legfőbb gond lenni. A karrier építés spiráljába bekerül valaki, nehéz onnan kilépni, hogy majd ekkor vagy akkor család, gyerek. Ismerőseim közül, csak azok maradtak együtt, akik mind ketten a karrierrel voltak elfoglalva és néha találkoztak otthon.
2017. febr. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy normális, jó hogy a nevét nem írod ki. Azok alapján, amiket eddig leírtál róla, aki ismeri az tudni fogja kiről van szó. Hétfőn az egész Borsodchem ezen fog csámcsogni. Tök jó, hogy a munkások megtudták, hogy a 24 éveske nettó 500-at keres.
2017. febr. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Kisebbségi komplexusom biztos nem lenne tőle, nekem is van már jó diplomám, készülök továbbtanulni, lesz jó állásom. Ha többet keres éppen, hát istenem, ez van. Az viszont nagyon zavarna, ha alig lenne időnk közösen, fiatalnak érzem magam még ahhoz, hogy szinte ne lássuk egymást.
2017. febr. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem okozna ilyesmit. Sok mindenben tájékozott vagyok, hiába van „csak” 2 diplomám. A műveltség, olvasottság nem a tanulmányoktól függ. Az zavarna, hogy nem lenne ideje rám, emiatt nem kezdenék bele ismerkedésbe.
2017. febr. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Nekem is az volt az első gondolatom, hogy a kérdés alapján simán beazonosítható a nő, ami egy anonim oldalon nem igazán szerencsés.

Komplexusom nem lenne, de két dolog miatt nem jönnék össze vele: egyrészt ha alig van rám ideje, az nem kapcsolat. Nincs igényem arra, hogy 24/7 együtt legyek valakivel, meg minden nap találkozzunk, de ha hetente csak fél órákat tudunk egymással tölteni, az nem jó. Másrészt szeretem az okos nőket, de ő túl komoly lenne hozzám. Biztos vagyok benne, hogy mindent eltervez előre, én pedig sokkal spontánabb személyiség vagyok.

2017. febr. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem mellesleg ez már úgy a 4. kérdésed, csak múltkor még az exét(?) szidtad. :D
2017. febr. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!