Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Internetes társkeresőkön (...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes társkeresőkön ( randivonal, badoo, stbn) miért csak a 40-60 évés Nők jelölnek be, hogy ismerkedni akarnak?

Figyelt kérdés
33 ff vagyok.
2017. febr. 13. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Mert ők azok a korosztály, akiknek már ugyanúgy tennie kell egy kapcsolatért, mint a férfiaknak.


A 30-as és fiatalabb nőknek elég csupán regisztrálnia és válogatni a jelentkezők közül. Ők nem fognak azzal vesződni, hogy ráírjanak valakire.

2017. febr. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Ennek a korosztálynak már elég nehéz pasit fogni, már fiatalabbal is beérnék, csak legyen valaki. Ha egy 40-es évei elejében járó nő korát meghazudtolóan fiatalos, azzal miért ne ismerkedhetnél? Egyáltalán nem biztos, hogy gyerekük is van(ha ez probléma) - vagy nem jött össze és már lemondtak róla, vagy nem is akartak egyáltalán. És az is lehet, hogy házasok se voltak soha. Ha szimpatikus lenne egy ilyen, én ismerkednék vele. Én 34 vagyok egyébként és néhány hónapja egyedülálló. Nekem leginkább a Badoo-val van problémám, de ez más lapra tartozik:)
2017. febr. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Ismerek 40 körüli nőket,egyàltalàn nem nehéz pasit fogniuk.Azért írnak neked,mert annyira lelakott még nem vagy(gondolom),mint a 40 felettiek.
2017. febr. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Ahogy már előttem is helyesen írták, a nőknek úgy 30 éves kor környékén szépen lassan elmúlik az a végtelenül előnyös helyzetük, amikor pusztán létezésükkel, teljes passzivitás mellett is nyugodtan válogathatnak az ostromló férfiak között. Főleg ha még gyerekkel együtt akarnak megszerezni olyan kaliberű férfit, mint amilyet fiatal korukban még képesek is voltak.
2017. febr. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1. Valószínű nem vagy egy Adonisz, hogy 21 éves modellcsajok jelöljenek be, akik egyébként is el vannak foglalva azzal a 120 levéllel, amit kapnak a társkeresőn naponta.

2. Azok az öreg nők, akik bejelölnek, azért teszik ezt, mert őket viszont nem jelöli senki, így eléggé elkeseredettek ahhoz, hogy bejelöljenek egy átlagos férfit.


(én is pont 33évesen kezdtem a társkeresőzést, szóval tudom, szinte csak olyan csajok jelöltek, akik nekem nem jöttek be.)

2017. febr. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt hittem, hogy csak én vagyok így vele.Bár én már idősebb vagyok,de akkor se 50-60 éves nőt szeretnék. (akik ráadásul elég előnytelen külsővel vannak megáldva)
2017. febr. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mé nem jók azok neked?
2020. febr. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!