Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Netes ismerkedés során jellemz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Taushi kérdése:

Netes ismerkedés során jellemzően milyen témákat hoztok fel?

Figyelt kérdés

Azt tapasztalom már többedjére, hogy én kérdezek, kifejtős kérdéseket, nem csak igen nem, és jellemzően egy idő után pár szavas válaszokat kapok csak. Ezek szerint unalmas vagyok, rendben. Változtatni szeretnék ezen, de mégis kezdeményezképp milyen témát vessek fel akkor? Nem fogok egy ismeretlennel elsőre a kedvenc szexuális tapasztalatairól beszélgetni...

Pár alap dolgot azért ha szeretnék megtudni a másikról, és megkérdem mondjuk, hogy mit tanul, az pl. miért unalmas?

Volt egyszer, hogy erre a kérdésre nem jött válasz. Írtam ismét, hogy akkor ez a téma unalmas mi? Erre már jött a helyeslő válasz...

Kérdezhetek hobbit, miket kedvel stb, de ha mindenre egyszavas válaszokat kapok, próbálom kifejteni, mesélek pár dologról, de semmi. Így nem lehet közös témát összehozni :/

Egyátalán miért jó a nőknek ez a hozzáállás? Addig rendben, hogy a férfi kezdeményezzen, jelezze, hogy érdekli, kezdeményez, próbálkozik. Ha nem érdeklem, vagy unalmasnak talál írja meg, de így ennek semmi értelme. Ezek a tapasztalatok az elmúlt hónapról vannak, tinderről btw.

25F


2017. febr. 16. 13:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Én is ezt tapasztaltam fiúknál. Egyszerűen úgy veszem észre,hogy normális,tisztességes ember a kihalás szélén áll. Ördögi körben forgok,pedig szivesen ismerkedek,főleg kölcsönös szimpátia esetén. 23/L
2017. febr. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%

én ha egy szavas válaszokat kapok hosszabb ideig (és a másik vissza sem kérdez) azt úgy értelmezem, hogy őt nem érdekli az ismerkedés...


amikor ismerkedtem én hosszabb levelezést folytattam, nem 2 szavas válaszok, inkább kifejtük ki mit gondol bizonyos dolgokról :)


23F

2017. febr. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
25 éves férfi vagy? Fúú.. a legrosszabb korban vagy és a legrosszabb módon próbálsz társat keresni, "Netes ismerkedés". Ebben a korban minden nőre (még a legcsúnyább kövérre) is 10 férfi jut netes társkeresőkön. Ilyen körülmények között igencsak lecsökkennek az esélyeid, ha nem vagy legalább egy Justin Timberlake külsejű (de javasolt inkább Brad Pitt), akkor lehetsz a világ legérdekesebb személyisége is, akkor is "unalmas" leszel a netes társkeresőkön. Szerintem hagyd a francba de szerencsétlenkedhetsz is még ott, te tudod.
2017. febr. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag mindent, amiről kicsit is tudok beszélni.

Figyelem a másik reakcióját és ahol úgy mond felcsillan a szeme, arról kezdek el. Elején, a figyelem fenntartása a lényeg. Meg van az érdeklődés, bármilyen irányba lehet tovább haladni.

2017. febr. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát én kövér vagyok, igaz, nemzetközi oldalon vagyok fenn egy gyönyörűen kitöltött profillal, amin fel van tüntetve, hogy csak barátokat keresek.


Fehér emberek nem nagyon írnak rám. Arabok, feketék, és egyik sem barátkozni akar. Nem is nagyon tudnának, mert alig beszélnek angolul. Ez nekem nem pozitívum.


(A társkeresőn alapból fenn van a "mit keresel" opciók közt, hogy "barátság, levelezés".)

2017. febr. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyire számít, de tinderen én is egyszavas válaszokat írtam, mikor ott ismerkedtem. Egyszerűen azért, mert nem tudok telefonon pötyögni. Tíz ujjal, vakon gépelek, és amikor telefonon kell pötyögnöm, az nekem olyan, mintha levágták volna 9 ujjamat.

Úgyhogy tartalmas beszélgetés csak azokkal alakult ki, akikkel viszonylag rövid idő után áttértünk más kommunikációs platformra (pl. skype).

2017. febr. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

én 26 vagyok, de mintha én írtam volna a kérdést :D

ugyanez, tökre...szinte bármire rákérdezek, sose fogyok ki a témából, de rendszerint ugyanezek az egyszavas válaszok, és szökő évente egy visszakérdezés...

Nem gondolnám hogy mindenkinek unalmas lennék...vagy fene tudja.

Sztem inkább az van h a csajok 10 emberrel dumálnak egyszerre, így csak válaszolnak a kérdésre, mire 5 másik már írt is újra...és ráunnak h mindenkinek mindent kifejtsenek.

csak akkor minek ír egyáltalán vissza, ha mondjuk 2 nap dumálás után rájön hogy mégsem érdeklem...akkor egyszerűbb lenne ha vissza se írna a kérdéseimre.

2017. febr. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nos én nő vagyok.Leírom neked nálam milyen témákat hoznak fel a férfiak.

1.Milyen alakod van?

2.Melyik a kedvenc pózod?

3.Mikor voltál utoljára valakivel?

4.Szereted az anált?

5.Szeretsz szopni?

6.Megdughatlak?


Nos lehet elgondolkodni, hogy ezekre a témákra hány szavas válaszokat lehet adni.98% ezeket a témákat veti fel.

2017. febr. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#2 igen, én is ezt érzem normálisnak, volt is rá példa, hogy találtam olyat, akivel fél oldalas levélváltások voltak, annyi dolog volt amit kifejtettünk..

#3 ez is meglátás, veszíteni nem vesztek vele semmit, ez is eggyel több felület az ismerkedésre

#4 igen igen, én is figyelem, de miután egyik témáról kilyukadtam pl a szabadidőre, megkérdem mit szokott, annyi a válasz, hogy barátok, sorozatok. Ékezetek meg vesszővnélkül. Nyilván én már kérdeztem vagy 8 dologról, ő még semmit.

2017. febr. 16. 15:13
 10/13 A kérdező kommentje:

#5 hogy mi célból van fenn valaki, ahol ki van töltve figyelembe veszem mindig, de üres adatlappal nem tudok mit kezdeni :D

#6 mennyi a viszonylag rövid idő? 5 levélváltás, vagy több nap akár?

#7 az meglehet

#8 nos ha ilyen témákat vetnék fel, nem csodálkoznék ha nem írnának vissza, de soha nem érdeklődtem még ilyenekről, amikor még nem alakult semmi..


Köszönöm az eddigi válaszokat.

2017. febr. 16. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!