Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme használni a Tindert, ha arcra jóképű vagyok (mások szerint), de testalkatom, mint egy kora serdülőé?

Figyelt kérdés
2-3 napja használom és 11 match-em van számomra szimpatikus csajokkal (bár az első nap csakis az arcot néztem, így van köztük 2-3 molett csaj is). Gondolom a legtöbb csaj az első kép alapján ítél, de sokan vannak, akiket érdekel a pasi magassága, egész alakos fotója, így ennek hiányában ignorálja az illetőt. Szóval lehet, hogy ennek a kevés számnak az az oka, hogy csak selfiket raktam fel magamról. Bár lehetek akármilyen szimpatikus is, élőben úgy is kiderül az igazság, szóval az én esetemben talán csak "szintfelmérésre" jó ez az app (bár komolyabb céljaim nem is nagyon voltak vele, mert ez is csak egy a sok húspiac közül).

2017. febr. 18. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Istenem...

Ilyenkor adok hálát, hogy én nem nyomatok magamról mindenféle selfiket, nem tudom mi az a match és nem vagyok fent ilyen oldalakon...


Szerintem egy-két embernek is könnyebb lenne az élete, ha nem lenne már ennyire belebuzulva a Tinderbe, Instagramba és abba, hogy milyen selfit rakjon fel magáról.

2017. febr. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Adom az egyes válaszát. Szokjatok már le erről a retek alkalmazásról! Semmi értelme!
2017. febr. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy szám nem kevés, hanem alacsony... Illetve az esetedben magas, hiszen 2 nap alatt 11 férfiként elég jó arány.

A kérdése válaszolva: internetes randiban mindig benne van a kockázat hogy a másik nem olyan, mint amilyennek elképzelted. A puding próbája az evés, tudod.

2017. febr. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!