Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, milyen dolgokat hiányoltok a mai férfiakból? Valóban eltűntek az igazi, nagybetűs férfiak és már csak pasik, hapsik vannak?

Figyelt kérdés
Nem érzitek azt, hogy ebben az országban mintha elrontotta volna egymást a két nem és ezért van ennyi bonyodalom?

2017. febr. 18. 21:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%

Szerencsére nem csak pasik, meg hapsik vannak :)

Egyszerű a dolog: amilyen vagy, olyan embereket fogsz vonzani.

22/L

2017. febr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem, vannak normalis ferfiak is, illetve azoknak is szokott baratnoje lenni, akik nekem abszolut sehogy sem felelnek meg, mindenfele ferfiakra szukseg van mert mindenkinek masok az igenyei.
2017. febr. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Akkor lehet, hogy még én is kellek ebbe a világba? :-)))
2017. febr. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%

Én akkor nem vagyok ebbe a világba való ezek szerint,jó tudni. Bár eddig is kívülállónak éreztem magam,mert nem vagyok az a tipikus kihaénnem,kiabálós,nagyszájú,jóképű gyerek és így egyetlen nőt sem érdekeltem soha életemben.Legalábbis nem tudok róla...

25/F

2017. febr. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Érdekes normális pasi vagyok és még nincs barátnőm. Újabb lehetőség lányok! :)
2017. febr. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Pl 3 exemből 1 előtt volt apaminta.Meg sokan azt látják,hogy az apjuk döglik a tévé előtt és nem foglalkozik velük tartalmasan. Szerinted ezek után hogy legyenek normálisak,ha a legtöbb pasinak eszébe se jut megoldani a lelkiproblémáit vagy így, vagy úgy? A legnagyobb probléma az az, hogy ha pl 30 éves korukig még futókaland sem volt, nem gondolkodnak el azon,hogy vajon min tudnának változtatni,hogy legalább az legyen valamikor. Nem véletlenül van tele az oldal nő szidalmazó kérdésekkel. Mindenki hülye, csak ők a normálisak.
2017. febr. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nem hiszem

engem valahogy csak normális pasik találnak meg

2017. febr. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Úgy az emberek nagy masszájából hiányolom az empátiát, a figyelmességet, a türelmet.

Nem tudok csak a férfiakra ujjal mutogatni, mert az élet egy társasjáték, a nő nem vonható ki az egyenletből. Ha nőknek többre lesz igényük, akkor az úriemberek lesznek többségben.

2017. febr. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mindig is az úriemberek voltak többségben, akárhol is keressük meg a jó és kevésbé jó nőket.
2017. febr. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%

Azt látom, hogy a többség olyan, mint egy nagy gyerek.

Sokkal inkább egy gondoskodó anyukára van szüksége, akivel szexelni is lehet.

Illetve teljesen alap, hogy a szex és a fellángolás van az első helyen, bármit és bárkit eldob egy új kapcsolért: a saját gyerekét is. Aztán jön az álszent duma, hogy a gyerek miatt nem érdemes maradni, ha már nincs szerelem.


Szóval alapvetően azt hiányolom belőlük, hogy a többség soha nem lesz igazi családapa. Semmi hűség, kitartás, probléma megoldás. Az már egy "rendes pasi" aki előbb otthagyja a feleségét két 5 év alatti gyerekkel, és csak utána kezd el csajozni.

Általában a sorrend fordított...


Aztán meg köpködik a nőket, hogy ilyen femináci meg olyan emancipunci, aki nem akar gyereket. A gyereknek ugyanis család kell, és nem csak 4-5 évre.

Ma már képen röhög mindenki (a nők is), ha sírig tartó hűségről és házasságról beszélek.

2017. febr. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!