Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a csaj kéri el a számom 5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a csaj kéri el a számom 5 mondat után, akkor mit csináljak, mikor hívjam?

Figyelt kérdés

Ilyen még sosem történt velem, eddig mindig csak a "legyünk csak barátok" típus voltam.


Ilyenkor is él a 3 napos szabály?


Honnan tudjam, hogy szexelni akar-e a csaj vagy komoly kapcsolatot? Eléggé szexi külsejű, de nem szeretem csak külső és sztereotípiák alapján megítélni az embereket.


Nagyon tetszik a csaj és nem szeretném elrontani.


Sem azzal, hogy kétértelmű szexuális megjegyzést mondok neki miközben ő komoly kapcsolatra vágyna, se azzal, hogy ellúzerkedem a dolgot mert ha csak egy éjszakára is de megkaphatok egy tökéletes nőt.


Mit tegyek ilyen helyzetben?



2017. febr. 19. 18:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha neten ismerted meg, akkor ne csodálkozz ha nem is egy csaj, hanem mindenféle értékesítő ügynök fog zaklatni a megadott számon.
2017. febr. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Előben ismertem meg.
2017. febr. 19. 18:44
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő kérte el a számod akkor ő fog hívni nem?

Amúgy meg milyen 3 napos szabályról beszélsz? Unalmas már ez a játszmázgatás, ne lepődj meg hogy csak a barátaid akarnak lenni.

2017. febr. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Inkább alkalmazd az 5 másodperces szabályt, ha nem szedet fel 5 másodpercen belül rámennek a bacilusok.
2017. febr. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Nagyon tetszik a csaj és nem szeretném elrontani."


:D Akkor aranyom, valószínűleg elfogsz rontani 1-2 dolgot, ha nem többet.


Az már egy nagy hiba, hogy a hibáidtól félsz. Ha PickUp-ot követed, akkor ez alap kell hogy legyen.


Légy büszke a hibáidra. Ne tudd meg én mennyit hibáztam, és fogok is. DE! Tudom miket vétettem, és tudom mikben kellet javulnom.


MERT hibázni, különben tökön ruglak...

2017. febr. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha a csaj kéri el a számod, akkor hogyan akarod te hívni?Na gondolom, mert volt annyi eszed, hogy akkor már te is elkérted. Miért várnál? Gondolom azért kérte el, hogy jelezze felhívhatod, akkor miért várnál,meg taktikáznál?Aztán annyit vársz,hogy összejön valaki mással.Mert azt mondják az életben farkastörvények uralkodnak.
2017. febr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Add meg neki a Provident telefonszámát aztán várj a reakciójára!
2017. febr. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

5 mondat után?


Én semmikor sem hívnám. Nekem túl könnyen khmm... osztogatja a kegyeit.

2017. febr. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

3-as: Gondolom nő vagy, nem várom, hogy megértsd. Ahogy az ősi kínai mondás is tartja, "Ha sok halat akarsz fogni, akkor ne a halat kérdezd meg, hogy mit tegyél a horogra, hanem a legjobb horgásztól tanulj."


Te sem az éles eszedről vagy híres, kedves 6-os. Ha ő kéri el akkor ő csörget meg engem, ha én az övét akkor én csörgetem meg őt. Mióta az eszemet tudom így csináltam mindig.

- nincs elrontott telefonszám

- mindkettőnknél megvan, bármelyikünk hívhatja a másikat.


Egyébként helyzetjelentés: Tegnap este szexeltünk.


Viszont ingatlanos és mondta, hogy bármikor hívjam ezzel kapcsolatban és másoknak is ajánljam. Mármint mint ingatlanos, nem mint szexpartner. XD


És a szokásos "nem vagyok olyan lány, csak most szakítottam a pasimmal és már fél éve nem szexeltem és ez ilyen egyszeri alkalom volt, mert én tényleg nem vagyok olyan lány." szöveggel búcsúzott el.

2017. febr. 20. 11:21
 10/11 anonim ***** válasza:
De te sem.9-es.Valószínű a srac nem 25 ha a 3 napos szabályon gondolkodik,igy gondolom a csaj sem...Tehát nem feltétlenül akarja felhívni,lehet ezzel.jelezte h a srac hívja fel.De persze te most szexeltel nagyobb a tapasztalat,okostojás.
2017. febr. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!