Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak itt "vadász" típusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt "vadász" típusú hölgyek? Akiket nem indít be, ha egy pasi udvarol, hanem ők szeretik behálózni, elcsábítani a kiszemelt pasit?

Figyelt kérdés
Mennyire sikeres a párválasztásnál ez a módszer? Szexisnek találják ezt a pasik vagy kicsit megijednek ettől? Olyan hölgyek válaszát várom, akiknek lételeme a hódítás:)

2017. febr. 22. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Régen ilyen voltam, de nem direkt módon hódítottam, inkább csak magas labdákat dobtam fel, amiket a férfiak lecsaphattak. Nekem az a tapasztalatom, hogy a férfiak visszahúzódnak, ha túlzottan nyomul egy nő, szeretnek ők lecsapni a prédára...

Aztán idővel "megkomolyodtam", már nem akartam mindenáron hódítani, csak EGY hozzám illő társra vágytam, viszont a jól bevált "taktikát" nála is alkalmaztam: kapott elég teret, lehetőséget, biztatást, hogy meghódíthasson. :)

(Olyan férfira sose vágytam, aki várja, hogy a sültgalamb a szájába repüljön. Ismerek ilyet, de nem tekintem férfinak... nem vonz semmilyen szinten.)

2017. febr. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem az a tapasztalatom, hogy a férfiak visszahúzódnak, ha túlzottan nyomul egy nő"


Biztos tapasztaltad? Nem csak a cosmo-ban olvastad? Mert én minden férfitársamtól azt hallom, hogy nagyon örülnek ha egy nő közelít (persze ne erőszakosan), és nekem is az egyik legszebb élményem az volt, amikor a nő a randinkon nem sz@rozott, hanem megcsókolt. Meglepően kellemes volt, és az jött le, hogy na végre egy nő aki nem a társadalmi elvárásoknak megfelelően viselkedik, hanem azt teszi amire vágyik.

De én nem is az a típus vagyok aki minden apróságért lehordja kvának meg ribinek a nőt... sőt a hülyeségek miatt lehordott nőknek azt mondom, hogy xarják le, hülye aki mondja.

2017. febr. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
# 2: Nem, ez tapasztalat, saját és a barátnőimé is. Volt, hogy buliban kicsit többet ittam és nyomulósabb voltam egy-egy pasival, úgy húzódtak vissza, mint a csiga a házába. A biztatást szeretik, de a nyomulást nem.
2017. febr. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

2. Én is ugyanezt tapasztalom.

Amúgy, ha egy pasi akar valamit, általában próbálkozik is. Ez így szokott lenni.


21/L

2017. febr. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy ittas nő/férfi lehet vágylohasztó is, hiába a jókedve meg a szeme csillogása, én is menekülnék egy ilyen szituációban.


De egy finoman megfogalmazott vagy kivitelezett zöldlámpa szerintem vonzó a férfiak számára is, előfordul hogy nem figyelnek fel valamiért a nőre akinek tetszenek. Ilyenkor a nő visszafogott de egyértelmű kezdeményező jelzése remek elsőlépcső lehet a folytatáshoz.

2017. febr. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!