Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, milyen egyértelmű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, milyen egyértelmű jeleket adtok egy férfinak, ha tetszik Nektek? Milyen női praktikákat szoktatok ilyenkor bevetni?

Figyelt kérdés
Mivel buzdítjátok a kiszemelt pasit, hogy szívesen vennétek a közeledését? Ha egy idő után sem veszi a lapot az úriember, akkor hagyjátok az egészet vagy hajlandóak vagytok akár a szemébe is megmondani, hogy akartok tőle valamit?

2017. febr. 22. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Keresem a tekintetét, mosoly. Ez eddig mindig bevált és értették a jelzést...
2017. febr. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%
Amit az első írt, illetve keresem a lehetőségét, hogy lássam, hogy képbe kerüljek, hogy fent tartsam az érdeklődését, nehogy mást is észre vegyen. persze nem tolakodón, csak finoman nőiesen:)
2017. febr. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Ugyanúgy, ahogy az 1-es írta.

Plusz: ha a "tetszik"-nél már kicsit többről van szó, akkor már zavarban vagyok - félénkebb leszek, akkor nevetek amikor nem kéne, máskor meg faarccal nézek. Sajnos még nem jöttem rá hogy az utóbbiakat hogyan kéne irányítani, pedig sürgősen meg kéne tanulni, mert nem előnyös. Sőt!

2017. febr. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

Egy bluetoothon keresztül vezérelhető vibrátor megoldja a semleges arckifejezés generálta problémát. (bár a random vihogás még mindig elő fordulhat)

30/f

2017. febr. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

Szerintük mindig egyértelmű jelet adnak, hiszen ők tudják hogy jelet adnak :)

... csak néha ezek a jelek nem tűnnek fel annak akinek szánták, mert ők nem tudják hogy a nem feltűnő jelnek egyértelműnek kéne lenni :D

2017. febr. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Keresem a társaságát, érdeklődő vagyok, próbálok testi kontaktust létesíteni (nem arra kell gondolni, hogy nekinyomom a falnak és lesmárolom, hanem mondjuk megérintem a kezét, vállát, ha adódik rá lehetőség).
2017. febr. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%

Én is felveszem a szemkontaktust, és utána igazából sokszor arra reagálok, amit ő csinál. Ha véletlen hozzámér nem húzódom el, szívesen beszélgetek vele, flörtölök. Pl.: fel dob egy magas labdát (kétértelmű megjegyzés) és reagálok rá. Megadom a lehetőséget, hogy teszem azt kettesben maradhasson velem, vagy elkísérhessen valahová. Kikérem a véleményét, direkt próbálok úgy helyezkedni, hogy mellém üljön, persze nem feltűnően stb.

De sajna ezeket sok férfi nem veszi észre, én meg arra gondolok, biztos nem jövök be neki, ha nem jut eszébe kettesben maradni velem teszem azt. Aztán utóbb megkapom, hogy nem adtam jelet.


Szóval visszakérdezek, milyen jelet szeretnének kapni a férfiak, mit vennének egyértelműnek de nem rámenősnek?

2017. febr. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#7

Én 1 egyértelmű jelet nagyon szívesen vettem: megcsókolt :)

De az is jó lenne, ha egyszerűen megmondaná :D

2017. febr. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!